Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 13 vagyok az osztályunkba jár...

13 vagyok az osztályunkba jár ey fiú és tetszik. A barátnőm jó viszonyban van a fiúkkal, teljesen eltűnök mellette. Sok fiú szerelmes belé. Hogyan tudnám felhívni a figyelmet, hogy észrevegyen és többet szóljon hozzám?

Figyelt kérdés
Főként fiúk válaszát vàrom.A barátnőm jóban van azzal a fiúvalaki tetszik nekem.Néha làtom hogy zavarban van ha a közelembe van vagy ha beszél velem.(a fiú).Viszont a barátnőmmel is.valószínű hogy szerelmes belé.

2014. nov. 29. 18:24
 1/4 Pocak Berci:3 válasza:

Hat probald elhivni a sracot beszelgetni, ha ahhoz felenk vagy akkor veletlenul menj neki es bocsanat keres utan kerdezd meg hogy hogy van (altalanossagban) es probaljatok megszoba elegyedni.. Persze akkor ha baratnod nincs ott..

Baratnodnek mond el hogy tetszik es egy picit hozzon fel ha beszelgetnek..

2014. nov. 29. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 assassins creed ***** válasza:
35%
Rituálisan belezz ki a fiú előtt egy mókust, kend az arcodra a vérét, kezdj el kántálni valamilyen bennszülött nyelven és járjál mellé gangnam sytle táncot. Hidd el a fiú imádni fog. Vagy álljál fejre előtte szoknyába ;)
2014. nov. 29. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Szerintem ne mond el a barátnődnek hogy tetszik neked az a srác , mert lehet féltékeny lesz!!!

Nekem is ez volt a legjobb barátnőmmel , azóta nem is beszélek vele!!!

Szerintem is beszélj vele többet , ne legyél nagyon tapadós!!!

Járj a kedvében!!! 20/L

2014. nov. 29. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat,a 2.válaszoló inkább nem ;-) de kössz
2014. nov. 30. 10:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!