Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit vegyek az osztályfőnökömne...

Mit vegyek az osztályfőnökömnek karácsonyra?

Figyelt kérdés
Most lettem kilencedikes és új osztályfőnököm van. A héten húztunk,hogy ki kinek vesz ajándékot és én a tanárnőt húztam. Csak fogalmam sincs mit vegyek neki,nem is ismerem még annyira. Ha ez számít,akkor a 30-as éveiben van. Valami ötlet? :/

2014. nov. 30. 22:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Add meg neki a telefonszámod :DD

Jól néz ki amúgy a csaj? :)

2014. nov. 30. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Haha,lány vagyok,felejtős. :D

Amúgy igen,szép nő. :)

2014. nov. 30. 23:24
 3/11 anonim ***** válasza:
Testápoló krém, valami igényesebb fajta csoki, esetleg egy szép toll (ez nem olcsó), illatos gyertya, általad készített karkötő gyöngyökből, sál, pamut zokni, divatos kendő, amit tavasszal a nyaka köré fűzhet.
2014. nov. 30. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm. :)

Azért még szívesen várok ötleteket mindenkitől. :)

2014. nov. 30. 23:36
 5/11 anonim ***** válasza:
Zsebnaptár
2014. nov. 30. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Amikor engem az osztályfőnököm húzott, én egy apró noteszt meg egy gyertyát kaptam tőle ajándékba. Szerintem fordított esetben is lehet ilyet adni, veszel mondjuk neki egy tábla csokit meg egy szép gyertyát, becsomagolod díszes celofánba és kész is.
2014. dec. 1. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Szerintem vmi lány cuccot.Krém, notesz vagy ilyesmi amugy jo csaj?
2014. dec. 1. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Köszi az ötleteket. :)

Igen,jó. xd

2014. dec. 2. 19:33
 9/11 anonim ***** válasza:
Küldj már róla képet, háta vállal magán korrepetálást bioszból :D
2014. dec. 2. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
25%
miért fontos ennyi embernek, hogy-h néz ki? Miért ilyen perverz szájhős mindenki a neten? tök gáz...
2014. dec. 4. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!