Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért van mostanában ennyiszer...

Miért van mostanában ennyiszer próba riadó?

Figyelt kérdés
Nem tudom Budapest melyik részén hallani melyiken nem , eddig mindig csak otthonról hallottam mikor megszólalt, de miért van ennyi?

2014. dec. 1. 11:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
En pl. evek ota nem hallottam. Nem lehet, hogy valami irodahaznak a tuzvedelmi szirenajat hallod?
2014. dec. 1. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Havi egyszer van, ez a szabály.
2014. dec. 1. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Nálunk is havi egyszer van, ha jól megfigyeltem akkor mindig elsején... katasztrófa védelmi okokból..

Vagy ha jönnek az oroszok időben megtudjuk :D

2014. dec. 1. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Biztos , hogy nem valami irodaháznak a tűzvédelmi szirénáját hallom!! Előtte mindig bemondják, hogy " Figyelem ez egy próba riadó. Figyelem ez egy próba riadó." És megszólal egy pár másodpercre és vége.

Köszönöm a válaszokat:D

2014. dec. 1. 14:10
 5/11 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló , szerintem neked van igazad pont ma is megszólalt pont ezért írtam ki.
2014. dec. 1. 14:12
 6/11 IzaVelence válasza:
Pont ugyanez a kérdés fogalmazódott meg bennem is. Ma ismét volt egy riadó a 4. kerületben, de ez most sokkal tovább tartott, mint korábban és sokkal tovább tartották ki a sziréna vijjogását is. Majd kitört a frász! Néha napközben itthon vagyok, ezért hallom, de a párom minden hétköznap dolgozik, ő még soha sem hallotta, de most úgy féltem, hogy gondoltam felhívom, hallja végre egyszer. Már hosszú évek óta élek Budapesten, lassan két éve vagyok 4. kerületi lakos, de csak az utóbbi kb. 5 hónapban hallottam 3-4x a szirénákat. Korábban sohasem. Én úgy gondolom, ez nem véletlen. Egyre több a szar a világban, ez az ukrán helyzet is rettentően aggasztó. Hogyan engedheti meg a mai modern diplomata világ, hogy egy Eurázsiai országban a világ közepén tízezrek öldököljék egymást! Én személy szerint azt érzem kár nagyon előre gondolkodni és tervezni, mert érik a 3. világháború.
2015. márc. 2. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nálunk is most volt (Kom Eszt megye), és most vagy 3percig vinnyogott.. máskor csak egyszer felhangosodik aztán, ennyi.
2015. márc. 2. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Elmúlt években volt jó pár "katasztrófa" ha csak a kolontár iszapkatasztrófát nézzük, nem baj ha rögtön értesülünk róla ha baj van
2015. márc. 2. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 SKrisztina83 válasza:
Elég félelmetes és hosszú volt a mai Budapesten. Szerintem direkt paráztatják az embereket amúgy. Biztos úgy gondolják a "nagy emberek", hogy a "kis emberek" élete még nincs eléggé frászban, megnyomorítva a létbizonytalanság, adósságok, éhezés, egyéb veszélyek miatt. Féljél, lehetőleg még jobban és húzd meg magad, amennyire csak lehet. Ja és örülj, hogy csak próba volt és nem élesben szólalt meg... Egyéb iránt fogalmam sincsen, hogy mit csinálnék, vagy a legtöbb ember mit csinálna egy éles sziréna riadónál...?!
2015. márc. 2. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 SKrisztina83 válasza:
Legközelebb már tudjátok legalább a próbák idejét: [link]
2015. márc. 2. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!