Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Pár napja beszélgetek egy...

Pár napja beszélgetek egy lánnyal, eleinte tök jól elbeszélgettünk, de pár napja ha ráírok egyszerűen látja, de nem ír vissza. Miért van ez?

Figyelt kérdés
sajnos az hogy élőben találkozzak vele ahhoz meg túl messze van, jogsit meg 1év múlva tudok szerezni :)

2014. dec. 1. 19:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Pusztán többet várt tőled, és nem vagy az esete. Lépj túl.
2014. dec. 1. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
igazából van pasija és legalább a kapcsolatot szeretném vele tartani de semmi...
2014. dec. 2. 19:21
 3/5 anonim ***** válasza:

Nah, az megint csak halott ügy!

Ha próbálsz pusztán barát lenni neki, akkor legyél meleg, ha heteró vagy, akkor meg elkönyvel, hogy te biztos csak azért beszélgetsz vele, mert biztos meg akarod dugni!

Nem érdemes törnöd magad, mert akkor nyomulsz... ha nem keresed, akkor meg nem fontos számodra...

"Női logika" fut nekik mint szoftver és sajnos nincs rá frissítés.

Hidd el, tudom mit beszélek, hasonló cipőben jártam már én is, és teljesen feleslegesen törtem magam, pedig tényleg csak a barátságot próbáltam meg megtartani, de a fent említettek során totál időpazarlás volt!

2014. dec. 2. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
véletlen küldtem neki egy ilyen hülye jelet és vissza írt xd azt mondja nem tudja h miért nem irt és h sajnálja....
2015. febr. 19. 18:38
 5/5 anonim ***** válasza:
Sajnálja- tehát finoman próbál meg elküldeni a búsba, és próbálja a tudomásodra hozni, hogy "jólenne, ha elfelejtenél, és nem írnál rám, mert k*rv@ mód nem akarok veled beszélgetni, mert a feminista barátnőimmel akarom az időmet tölteni, meg a ba-romarcú pasimmal!"
2015. febr. 22. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!