Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ének szám választás esetében...

Ének szám választás esetében ötletek?

Figyelt kérdés
20 évig tanultam komoly zenét, abból is diplomáztam. De most picit a pop irányába szeretném magam átképezni, persze járok magán tanárhoz, de ő teljesen beskatulyázott Celin Dion hangra, és elvárja, hogy minden órára Celint vagy hasonló stílusú énekestől vigyek dalt. Teljesen igaz, hogy jól tudom Celint énekelni, hiszen hangilag az áll jól nekem, az a komfort zónám. Hát igen, én a Titanicon nőttem fel és igazán én "csak" Celine Diont tudok énekelni, de tőle minden mennyiségben. Na jó, de nem lehet mindig Celint énekelni. Tudnátok akár magyar előadótól is ajánlani, akinek hasonló hangja van, mint Celinnek és Amynek az Evanescence-ből (My immortal is jól megy)? Teljesen mindegy, hogy melyik előadót, ahol meg tudom mutatni a hanterjedelmem, mert lírai szoprán vagyok, de valahogy más számot nem érzek magamévá, pedig nagyon tetszene Christina Aguilera, ( ő a példaképem), de őt lehetetlen leénekelnem. Előre is köszönöm az ötleteket.

2014. dec. 2. 00:55
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!