Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hol lehet követelni postai...

Hol lehet követelni postai csomagot? Kinn?

Figyelt kérdés
várok egy hete már két csomagomat és nem érkezik meg. az egyiknek még van feladóvevény száma is.kit lehet felelősségre vonni? ha a postán nincs, akkor hol lehet egy csomag? a postások lenyúlták? mert ugyebár luxus bedobni cédulát,értesítőt ha érkezik valami a postára. már tele a hócipőm ezekkel a tróger emberekkel, akik csak a bosszuságot okozzák a másiknak.

2014. dec. 3. 18:29
 1/8 anonim ***** válasza:
nem kinn, hanem bent a postán
2014. dec. 3. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
és ha azt mondják a postán, hogy nincs ott csomagom? ezenkívül még hol keressem?
2014. dec. 3. 19:30
 3/8 szántóvető ***** válasza:
a postán indítanak ún. tudakozványt ahol kinyomozzák hogy hol a csomag (amennyiben fel lett adva.)személyesen kell kérvényezned.
2014. dec. 3. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
a tudakozvány egy kalap sz..rt sem ér. már egy ajánlott levelem eltűnt így, amit feladtam és nem ért célba sose. nem is találta meg a tudaKOZVÁNY sose.
2014. dec. 4. 02:25
 5/8 A kérdező kommentje:
kiderült, hogy már november 27-től a postán volt az egyik csomagom, ma voltam érte,. de a pletykafészek postásokban annyi szar nem volt, ha már bejárnak a munkahelyemre pletykálni,a levelekkel stb akkor szóljanak már, hogy menjek be a postára. ilyen trehány emberekkel vagyok körülvéve.
2014. dec. 4. 20:17
 6/8 szántóvető ***** válasza:
jó hogy nem küldték vissza.mit mondtak miért nem kaptál értesítőt?
2014. dec. 4. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
nem tudják a postán, hogy miért nem kaptam értesítőt. de általában a futár sofőrök még föl is szoktak hívni, ha nem találnak otthon, most még ez sem történt. se sms-t nem kaptam, hogy érkezik csomag. én nem vagyok az a borravaló osztogató tipus a postásoknál, meg rám nem tudnak erőltetni sem biztosítás kötést, se kaparós sorsjegyet, gondolom ezért nem is nyögték, hogy menjek be a postára a csomagért.a postásoknak csak arra van eszük, hogy pletykáljanak mindenkiről, ha valahol megállnak beszélgetni.
2014. dec. 5. 03:34
 8/8 anonim ***** válasza:

Ne a POSTÁSOKAT szidd nagy nyomás van rajtuk és napi szintű fenyegetésnek vannak kitéve.


Nem tehetnek róla, hogy a MAGYAR POSTÁNAK sajnos már fontosabb, hogy sorsjegyet adjanak el vagy biztosítást kössenek, mint a kézbesítés.


Sajnos jól mondod már a POSTÁRA sem lehet bemenni anélkül, hogy ne tukmáljanak egyre erőszakosabban az emberre egy csomó más szolgáltatást ,amire semmi szüksége sincs.

2014. dec. 7. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!