Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mennyire gáz az a név hogy Béla?

Mennyire gáz az a név hogy Béla?

Figyelt kérdés
Annyira idegesít hogy ez a nevem! Szerintetek mennyire gáz? :(
2014. dec. 3. 21:00
 1/5 anonim válasza:
Szerintem egyáltalán nem gáz, sőt nekem tetszik. A Béla igazából egy kicsinyítő képzős név. Régen Bél volt a hivatalos név, Béla volt ennek a beceneve de előbbi eltűnt már. Na az lett volna a gáz
2014. dec. 3. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
hát manapság már eléggé kiment a divatból. Egyébként nem az. Attól függ hány éves vagy. Ha 20nál több akkor egyáltalán nem. De csak azért mert a mai fiataloknak már nem adják ezt a nevet. régebben még jóval gyakoribb volt.
2014. dec. 3. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

15 vagyok, és az apám nevezett el így! Mivel én voltam az első fiú és ő is Béla! pff utálom ezt a nevet!

Miért nem inkább Dávid Laller...

2014. dec. 3. 21:27
 4/5 Koplárovics Béci ***** válasza:
Má' mé' lenne gáz? :D
2014. dec. 3. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

egyik osztály társamat is így hívják és ôt nem zavarja és szerintem is jó név"béjláaa te megínt a zsíros khanyírt eszed tee!"


meg amugy is felnôt korban a legjobb név béla bácsi!

2014. dec. 4. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!