Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ki tudja a film címét? Többi...

Ki tudja a film címét? Többi lent!

Figyelt kérdés

Volt egy rendőrnyomozó, aki fiatal lányok elrablása ellen nyomozott. Egyszer a 17-18 év körüli lányát is elrabolták, akit bezártak másik kettő lány mellé egy pincébe. A pincében volt egy kis rádió is. Az egyik lány terhes lett. A rendőr lányát felvitte vacsorázni az emeletre, ám odabilincselte a székhez a lábát, hogy nehogy elszökjön. Viszont az emberrabló férfi átmegy egy másik szobába valamiért és a lány megpróbálja kinyitni valamivel a bilincset, de ott babrál és a pasi visszaérkezik és észreveszi.

VALAKI SEGÍTSEN, IMÁDOM EZT A FILMET, DE ELFELEJTETTEM A CÍMÉT!!!



2014. dec. 4. 08:49
 1/2 anonim válasza:
Ha az emberrabló egy öreg rendőr volt, akkor tudom melyik film. Ebben is volt ilyen bilincselős, asztalos rész, ahol még a halott (vagy csak elhagyta, nem tudom) felesége ruháját is fel kellett vennie a csajnak. Amikor sikerült elérnie, hogy megbízzon benne a rabló, megengedte neki, hogy ne a pincében (vagy hová zárta, valami rács is rémlik) kelljen lennie, hanem fenn a házban. Ki is jutott, de a ház előtt elkapta megint. Végül még annyi rémlik, hogy a másik normális zsaru lelövi a végén az öreget és a csaj talán megmenekül. Nehéz lesz megtalálni, mert bár viszonylag ismert a főszereplő és emlékszem is az arcára, de egy filmet sem tudnék mondani tőle (elég öreg volt már abban is). Különben sem filózom rajta, még nem is biztos, hogy egyről beszélünk. :D
2014. dec. 4. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

De valami rémlik arról is valami, amit te mondtál.

A főszereplőnek ha tudod a nevét, akkor mond már meg, kérlek. Ha nem tudom, akkor keresgélek tovább.

2014. dec. 4. 11:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!