Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért pont fekete fehérek az...

Miért pont fekete fehérek az apácák? Xd

Figyelt kérdés
Ezt sohasem értettem. Úgy rendele istün, hogy pingvineknek köll lenniük? Vagy most miazez? xd Én például szívesen néznék szekszi 18 éves zöld-sárga greenpeace-es apácákat is (pl.). Vagy akármilyen mást is. Vagy ilyen fekete házakban élnek, és ez direkt ilyen rejtőzködő szín?
2010. jan. 31. 15:01
 1/5 anonim ***** válasza:

Vannak olyan apácarendek is,ahol a ruha hófehér Pl. a Vince-rendi ápolónővérek.Vagy a ferencrendiek barna ruhában járnak.De van olyan rend is,ahol világoskék a reverenda.A férfirendek reverendája sem mind fekete.Az élénk színek nem is illenének az apácákhoz,mint ahogy sok más helyen sem járnak papagályszínű ruhákban a nők.Pl.egy kórházi orvosnő vagy ápolónő ruhája sem piros,vagy sárga.Vagy egy iroda titkárnője,ügyfélfogadója sem öltözhet kirívóan,mert lejáratná a munkahelyét.

A feltűnően öltözködő nőkről elég rossz az emberek véleménye.

2010. jan. 31. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Engem nem zavarna xd. Ezeknek a kék pingvineknek utána nézek, köszi a választ :)
2010. jan. 31. 15:34
 3/5 anonim ***** válasza:
sok a helyesírási hiba, nekem is van néha de nem ennyi.. :)xD
2010. jan. 31. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hun? Ne leskelűggyé :)
2010. jan. 31. 16:34
 5/5 anonim ***** válasza:
A verbita missziós rend nővérei (Szentlélek szolgálóleányai kongregáció) kék habitust viselnek. :)
2010. júl. 28. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!