Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit jelent az east coast és...

Mit jelent az east coast és mit jelent a west coast? Mi a különbség a kettő között?

Figyelt kérdés

2014. dec. 4. 20:01
 1/8 anonim ***** válasza:

east coast-keleti part

west coast-nyugati part

2014. dec. 4. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

ja én azt hittem hogy nem a szó szó szerinti jelentését kell venni hanem van valami önálló jelentése csak mert a raperek között is vannak East coast-osok és west coast-osok

De akkor mit jelent az hogy egy raper nyugati part-os?

2014. dec. 4. 20:11
 3/8 Koaxk Ábel ***** válasza:
68%

Manapság nincs jelentősége.


Régebben főleg a 90-es években eléggé nagy ellentét volt a Keleti parti (east coast) és a Nyugati parti (west coast) rapperek között.


Ment az ide-oda mondogatás rap csatározás. A legtöbb esetben csak szájkarate volt, de előfordult időnként a tetlegesség is.

2014. dec. 4. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Koaxk Ábel ***** válasza:
68%

Jah a keleti part és a nyugati part Amerikára értendő, ezt elfelejtettem kifejteni.


Keleti parton a rap szempontjából New York és környéke volt a centrum. Nyugati parton a rap szempontjából Los Angeles és környéke (Kalifornia állam) volt a centrum.

2014. dec. 4. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
ami amúgy meglepő hogy te ugyan az a válaszoló vagy aki az Eazy E-s kérdésemre adott választ :D ment a zöld
2014. dec. 4. 20:22
 6/8 Koaxk Ábel ***** válasza:
68%
Mivel mind a két kérdés a rap-hez kapcsolódik, amiben elég jól benne voltam főleg régebben, így nem olyan meglepő a dolog. :D
2014. dec. 4. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

zavar ha írok neked egy privátot?

csak úgy kíváncsiságból

2014. dec. 4. 20:29
 8/8 Koaxk Ábel ***** válasza:
37%
Nyugodtan írj, ha tudok válaszolok
2014. dec. 4. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!