Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Érdektelen az életem, gyűlölök...

Érdektelen az életem, gyűlölök mindenkit és mindent, nem érzek semmit csak unalmat és utálatot! Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Tulajdonképpen kimondhatatlanul gyűlölöm az életem.

A hátterem, tökéletes, szerető család, testvérekkel. Van barátnőm, van mindig mit csinálnom, mégis úgy gyűlölöm az életet ahogy van. Ha tudtok, segítsetek. Unalmas az élet számomra.


2010. jan. 31. 16:51
 1/7 anonim ***** válasza:
ugyanezt érzem ;(
2010. jan. 31. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szerintem az a te bajod h nem tudod értékelni a dolgokat,mint irtad sok baratod van,tökeletes csalad,bnö,stb.Mit akarsz még?Nekem kevés baratom van es bnöm sincs, mégis örülök h vannak egyaltalan barataim.


Tanulj meg viszonyitani,sokan lennének a helyedben.

2010. febr. 7. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Van benne valami, de már próbáltam, és igen tudom hogy vannak nálam rosszabb helyzetben lévő emberek, így hát csak sajnálni tudom őket, semmi több.

Akinek nem jutott ki az ami másoknak jóból, akkor miért nem tesz az is érte valamit? Körül kéne nézni, én mégis megtettem nem látok semmi izgalmasat, csak unalmat és folyamatos gyülölködést és halált, haragot a világban.

Tönkre akarják tenni az életet, mert mindenki kapzsi és mohó, telhetetlenek az emberek, és szánalmasak emiatt.

Sokan mondták hogy ne általánosítsak, de itt már aligha lehet nem általánosítani, mert nagyon sokan vannak a féreg emberek, akiket csak a pénz érdekel.

Ezért utálok mindenkit, továbbá unalmas már hogy nemtudok mit tenni ezek az emberek ellen semmit.

Már megpróbáltam normálisan, most próbálom radikálisan.

Majd meglátjuk mi fog történni.

"Ennél már nem lehet rosszabb!"

2010. febr. 12. 10:34
 4/7 RELIKVIA1212 válasza:
100%

Megosztanék veled valamit.


Én spirituális tapasztalatokkal rendelkezem megéltem a poklot és a mennyet. Megtanultam hogyan lehet teljesen boldog életet élni és megérteni másokat, hogyan keressem meg a jót a világban mit tehetek azért hogy jó legyen.

Majdnem hogy mindent megleltem amire egy ember csak vágyhat ebben a sz*mét életben, és tudod mi lett a vége? :)


Odáig jutottam hogy meg akarok dö*leni, mert minden de minden amit elérhetsz ahhoz pénz kell, s ha nincs pénzed képtelen vagy megvalósítani mind azt amire vágysz. S ez nem azt jelenti hogy kell egy ku*va jó kocsi és ezért sír a szám, hanem azt, hogy ha lenne egy kocsim milyen ku*va jó élményeket lehetne szerezni vele... esti csapatások, nagy kirándulások utazások... vicces helyzetek stb.

Ha el tudnál menni egy moziba, ha be tudnál ülni egy kellemes helyre pl vízipipázni, kellemes zenét hallgatva közben és keleti teákat iszogatni, egy aránylag színvonalasabb helyen szórakozni és nem kocsmában roh*dni, és minden de mindennek a pénz a megrontója... lakbér...kocsi, számla, lehetőségek stb. Ha nincsen pénzed bezárt vagy. Mennek a haverok valahová? Te nem mész mert nincs pénzed és csak hallgatod a jobbnál jobb sztorykat hogy itt is milyen jó volt meg ott is és belül sírsz és ordítasz.


Én pl gyűlölöm az életet és a világot. A kormányunkat amiért ide hozták ezt az országot ahova és sza*ok arra is ki mit tett...egy a lényeg, senki sem tett ellene... így mindenki hibás...ha nem tesz minek ül ott fenn 750 000 ft os fizetéssel? Annyiért én is elüldögélek és még teszek is valamit.


Szóval ha megvan mindened te ne sírjál mert semmi más nincs veled csak élhetetlen vagy... ha nekem lennének olyan lehetőségeim mint neked tudod mit csinálnék?

Kiépíteném az életem olyanra mint amilyenre szeretném, tennék más emberekért mert akkor valóban azt látnám hogy van értelme... De mivel nincs miből így még az élettől is undorodom... Szóval tűzz ki magadnak nemes célokat és csináld ne pedig nyavalyogj azon hogy jajj jajj nekem milyen rossz.

Ha ro*ad a lelked az nem gáz, mert azt meg lehet szüntetni. Ami viszont nekem fáj, hogy nekem nem ro*adt, de azáltal hogy észrevettem mit tehetnék hogy jobb legyen és nem tudok na az az igazán ütős felállás.


De ha van valami tipped hogyan lehet sok pénzt csinálni cserébe megosztom veled hogyan lehetsz boldog :)


Van egy nagy igazság az életben...


Annak akinek pénze van nem találja meg a boldogságot, s annak akinek nincs, pontosan látja mit kellene tennie, de nincsen hozzá elég pénze. Így mind 1 hogy gazdag vagy vagy szegény megnyomorodik az ember így is úgy is.


Én pl kegyetlenül törtetek minden nap hogy valahogy pénzt csináljak s nem adatik meg semmi sem, annak a t*kony k*csög tizenéves ma*omnak akinek meg apuci alárak egy mercit az a legnagyobb baja hogy a túl sok zselétől letört egy tincs a hajából és most mi lesz....


A föld egy cs*szett büntetőtelep... mint egy börtön... ahol mindig szenvednek az emberek... ennyi... gazdag vagy és boldog? Tényleg? Csak sikerült? Oké akkor meg*öglessz rákban 30 évesen :) Nehogy már jó legyen... Még a végén úgy mész el innen hogy pozitív véleménnyel zárod az életed... az meg nem megengedett itt...


Undorító ez az egész...


Az emberek, a kormány, a pénz, a lehetőségek, úgy az egész egybevéve :)

2011. dec. 1. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
neked legalább van bnőd
2012. febr. 2. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
én is gyűlölöm az embereket hogy nem fogadnak be . nincsenek se barátaim se barátnőm. De azt kapom amit megérdemlek, úgy érzem. De attól még érvényes az első mondat:D
2013. jan. 20. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Én is egy spirituális ember vagyok. Megjártam a poklot, és poklot. A jó pillanataimban tudok vidám és boldog lenni, annak ellenére hogy erre SEMMI okom sincs, de csak akkor ha elfordítom a fejem a rakás szarról amit életnek nevezünk és befelé nézek. Viszont akkor mi az istennek vagyok itt? Hogyan választhattam ilyen undorító inkarnációt, ahol a legnagyobb örömöm az, ha eszek egy jót?


Barátnő? Felejtsd el. Barátok? Nem sok van. Család? Két élő családtagom van. Pénz? Gigalol. Semmi. Az élet legnagyobb megrontója. Hogyan legyél boldog egy olyan világban ahol minden de minden a pénzre épül? Van az a mondás hogy az életben a legjobb dolgok ingyen vannak. Mire gondol ilyenkor a primtív véglény ember? Egyértelmű az első a sex. Akkor megkérném ezen mondás megalkotóját, hogy jöjjön össze valakivel úgy, hogy az egy fillérjébe sem kerül. Hoppácska még ahhoz is pénz kell hogy egy kólára meghívd azt aki tetszik!


Nézd csak körbe körülötted. A saját tapasztalatom az hogy a mocskos féreg emberek akik csak lehúzni és átverni tudnak mindenkit lubickolnak, az olyan mint én aki szószerint egy legyet nem csap le, mert tiszteli a másik tudatot az gyakorlatilag vegetál.

Akinek van az nem érékeli azt amilye van, akinek meg nincs csak a sóvárgás marad, és itt nem yachtba playboyos lotyókba fektett vágyakra gondolok, hanem pl egy tisztességes állás, tisztességes bérért, de ebben az országban? ...


Én megfogadtam soha de soha többé nem inkarnálódok emberként, mert ebból az elmegyógyintézettel vegyitett pokolból, ahol csak a férgek érvényesülnek én köszönöm de nem kérek. Nem akarom a leghátsó sorból nézni ahogy a Justin Bieber féle igazi mocskok úgy élnek ahogy én azt elképzelni sem tudom, a jó emberek meg olyan emberi töltelékek mint a világháborúban a rohamra induló első sor: úgy sem lesz jó vége! Még csak bizakodni se bizakodj!

2016. jún. 12. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!