Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek hogy minden helyre...

Mit tegyek hogy minden helyre jöjjön?

Figyelt kérdés
A párommal 7hónapja vagyunk együtt, el is jegyzett, de most minden tönkre ment köztünk, szeretjük egymást együtt akarunk lenni, de ő mégis azt akarja hogy legyen vége, vayis nem akarja de muszáj. Csak hogy én ezt nem tudom elfogadni se feldolgozni, ha elveszítem nem lesz tovább értelme az életemnek, sajnos megfogom tenni amit nem kellene.
2014. dec. 6. 17:34
 1/6 anonim ***** válasza:

" szeretjük egymást együtt akarunk lenni, de ő mégis azt akarja hogy legyen vége,"

na már most miért? ez nem lehet elfogadni, ez paradoxon.

2014. dec. 6. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
olyanokra kértem meg amiket tudom hogy nem tenne meg és úgy érezte hogy szemét voltam vele mostanában és nem mondtam el hogy rá írtam egy régi barátnőmre, és ezért azt modnaj hogy már ne mbízik bennem és vége
2014. dec. 6. 18:26
 3/6 anonim ***** válasza:

ne írogass elmúlt dolgokra - ez a kapcsolat az élő, ezt kell életben tartani. Akkor te jegyezted el őt, nem?

Az sem szabad, "rávenni valakit" bármire akarata ellenére, azt biztos te sem szeretnéd. Tudjon róla egyértelműen, hogy helyre akarod állítani a kapcsolatot. És kérd meg, hogy tartsatok szünetet, hogy letisztuljon mindkettőtökben ez az egész. Legjobb lenne ha teljesen egyedül tudnátok lenni néhány napig, minden technika nélkül, csendben.. Az letisztító, a nehéz és zavaros dolgok áttetszővé és egyszerűvé válnak azalatt, akkor megértenétek mit kell tenni, szinte magától adódik a csendből.

"Minden amit kaptam, a csendből kaptam" -írja Weöres Sándor.

2014. dec. 6. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
én nő vagyok 21 éves, a barátnőm akinek írtam sok rosszat tett ellenem
2014. dec. 6. 18:56
 5/6 A kérdező kommentje:
és ez volt a baja a völegényemnek hogy nem mondtam el neki hogy felvettem vele a kapcsoaltott
2014. dec. 6. 18:57
 6/6 anonim ***** válasza:
akkor félreértettem - de hát egy olyannak, akiről tudod, hogy ártó szándékai van ellened miért írsz??? Akkor mondd el a vőlegényednek kérlek, hogy megbántad és nem fogsz vele kapcsolatot tartani többé. Azt is, hogy .-érzésem szerint függővé tett ez a "barátnő" téged" tehát valahogy elérte, hogy kiszolgáltasd magad. Ketten "oldjátok" fel ezt a rossz kötést.
2014. dec. 6. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!