Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 1.9 D. peugeot 405 gld be turbo?

Boyka6969 kérdése:

1.9 D. peugeot 405 gld be turbo?

Figyelt kérdés
van egy 1.9 D peugeot om . es van benne szivo diesel . meg turb diesel . az lenne a kerdesem hogy a szivoba lehet rakni turbot ? vagy nem ... ha igen hol hejeszkedik el ? mennyibe fáj ?

2014. dec. 6. 22:04
 1/2 A kérdező kommentje:

1.9 D. peugeot 405 gld be turbo?

van egy 1.9 D peugeot om . es van benne szivo diesel . meg turb diesel . az lenne a kerdesem hogy a szivoba lehet rakni turbot ? vagy nem ... ha igen hol hejezkedik el ? mennyibe fáj ?

2014. dec. 6. 22:11
 2/2 Nadon Fidel válasza:

A legegyszerűbb megoldás belecsavarozni egy gyári turbós motort a bontóból. És sokkal olcsóbb is. Végigjártam egy hasonló tortúrát, nekem turbós 306 van, de XUD motor van mindkettőben és a következő különbségeket leltem fel a szívóhoz képest:

- más hengerfej

- más szívócsonk

- más kipufogócsonk

- intercooler

- turbó

- turbóolajzócső

- turbóolaj visszavezetőcső

- nagyobb olajszivattyú

- vizes olajhűtő

- másik adagoló, asszem a Boscht át lehet építeni

- porlasztócsúcs

- olyan vetilátorvezérlés, ami padlógáznál beindítja a kényszerhűtést

2016. márc. 7. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!