Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Vatera rendelés akkor most...

Renike5522 kérdése:

Vatera rendelés akkor most megvettem? Sürgős segítség!

Figyelt kérdés
A vaterán rendelni szerettem volna cipőt (de aztán meggondoltam magam mert felvitte az árát) azt a rendelős papírt kitöltöttem de utána láttam meg, hogy felvitte az árát és utána kiléptem. Másnap mikor bementem a vaterára akkor egy kis zöld kockában láttam, hogy ott van, hogy kosárban : xy cipő és alatta meg az, hogy megveszem . Akkor az nem jelenti azt, hogy megvettem a cipőt ugye? Soha nem rendeltem még netről.

2014. dec. 7. 07:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Attól, hogy kosárban van, azt hiszem, még nem vetted meg. Még meg kell erősíteni. De ha megvetted, akkor egészen biztosan kaptál róla e-mailt az eladó és a vásárolt termék adataival. Ha nem kaptál ilyet, akkor nem vetted meg.
2014. dec. 7. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Kosárból mindent ki lehet rakni.
2014. dec. 7. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Olyan nincs, hogy felvitte az árát.

Kétféle termék létezik. Fix áras, nem fix áras.

Ha fix árasra nyomtál, akkor az vásárlás. Ha nem fix áras, akkor az lesz a vevő, aki a legtöbbet adja érte. Ezt licitálásnak hívják. Szerintem egy ilyen licit miatt változott az ár. Mivel neked ezen az áron már nem éri meg, nem kínálsz többet. Ennyi. Ha mégis kellene, akkor ráígérsz.

A fix áras termékek árát az eladó nem emelheti. Nem is lenne tisztességes. Ha többért akarja adni, akkor kivárja amíg lejár, s felviszi magasabb áron.

2014. dec. 7. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!