Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A qrvák miért adják elő...

A qrvák miért adják elő magukat úgy, mintha üzletasszonyok lennének?

Figyelt kérdés
Van a kornyezetemben 1-2 hivatasos k.va, es engem nagyon zavar, hogy tobbre tartja magukat tolem. En erkolcsos eletet elek,normalis neveltetest kaptam szuleimtol, normalis munkaval keresem a penzt.Lehet,hogy nincs rajtam 30ezer forintos warp zone-s naci, es nincs 15ezer forintos parfumom, de en is tisztaba vagyok az ertekeimmel, megveszem magamnak,ami kell, divatosan jarok,megis ugy erzem elnyomnak ezek a szegyentelenek..mert ugy neznek vegig rajtam mintha a "nyomukba sem erhetnek", pedig modell alkatom van,szep arc mondhatni, de nem vok egoista..! Nem ûzom az ipart fuvel-faval, 20 eves letemre alig voltam par fiuval tenyleg nem vagyok kalandor! Miert ilyenek ezek a "nõk"??? Miert erzik magukat milliomos akarkinek ,szegyent nem ismerve!?
2014. dec. 7. 22:41
 1/8 anonim ***** válasza:
68%

Nemmindegy hogy kur*va vagy prosti

A kur*va az jellem

A prostitualt pedig hivatas

miert zavar hogy tobbnek erzik magukat nalad?

Ne mond hogy nem zavar mert akkor nem foglalkoznal evvel a kerdessel

Miert erzed magadat tobbnek naluk?

Őket lehet hogy jobban megbecsulik a kliensek mint teged a fonokod munkatarsak

Te is szop*sz a meloba maskepp mint ők de nem elegitesz ki avval senkit csak szopsz

Ők legalabb örömmel dolgoznak vagyis hamarebb lelnek benne örömöt mint egy atlag munkas

A penzrol ne is beszelve


Áll a pirosnál a Trabantjával Jóska a melós,mellégördül egy Ferraris szöszi.

Jóska nem állja meg ,megkérdezi:

-Kislány,hogy lehet az,hogy lenyomtam 30 évet a gyárban,és Trabantom van,te nem vagy 30,és Ferrarival jársz?

-Az oka az orális szex papa,az orális szex.

-Az orális szex az a a szopás?

-Nem papa 30 év 3 műszakban a gyárban,na az a szopás.


Mobilrol irtam ugyh az ekezeteket tessek odagondolni

2014. dec. 7. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Hát ezt jól megmondtad #1 :D

A ku*va az jellem? Nem...a ku*va = prostituált, csak finomabban kifejezve.


Mint a szar = kaka = széklet.

2014. dec. 7. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Qva az asszony/ bnő ha mindent megteszel neki es este faj a feje

Egy prostinak adsz par ezrest es nem faj semmie

2014. dec. 7. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

1. nem ertek veled egyet.

Nem azt kerdezem h mi-mit jelent.... a prosti az kva.Penzert arulja a testet .

Miert zavar engem? Mert belebotlok az utcan amikor jelen esetben nem x helyen munkalkodik es egy ido utan mar en erzem frusztraltnak magam a jelenleteben.mintha vmi dama volna, holott a szintemen sincs..Nem azert nezem le amiert ezt dolgozza, oke, tegye, de nem egy szinten van velem,lehet barmilyen a fonoke(stricije)! nem mind1.

engem kvàz le a semmiert,de en csendben elnezem neki mert nem akarom megbantani..nehez sorsu.

2014. dec. 8. 07:42
 5/8 A kérdező kommentje:
Es nem szopok a meloba! ;) semmikepp sem.
2014. dec. 8. 07:44
 6/8 anonim ***** válasza:
Buták ők is, meg te is. Ki a fszt érdekel, hogy más hogy öltözik, hogy néz ki, miből él? 20 évesen már lehetne annyi eszed, hogy ne azzal határozd meg a sikereid mértékét, hogy ki mit gondol rólad.
2014. dec. 8. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

En konkret kerdessel alltam elo normal valaszokra varva, nem ilyen tahoktol mint Te !!

Ha nincs tapasztalatod ilyen teren, ha te nem tudod aterezni a helyzetem,akkor minek irsz bunko valaszt?

Pffff.... Oltogatni azt tudsz, ovis szinten vagy!

2014. dec. 8. 16:30
 8/8 anonim ***** válasza:

Miert ilyenek ezek a "nõk"??? Miert erzik magukat milliomos akarkinek ,szegyent nem ismerve!?

Kerdezd meg tőlük es megtudod

Amugy meg miert zavar?

Ha van penzed kolts magadra

Sztem csak irigy vagy


Mert te nem vagy "olyan" lany, sztem az allszent lanyok rosszabbak amilyen te is vagy

2014. dec. 8. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!