Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Poloska autóba. Miket hall?

Poloska autóba. Miket hall?

Figyelt kérdés

Egy poloskát a kocsiban hova lehet tenni? Csak az utastérbe, vagy kívülre is? Illetve miket hall? Azt olvastam h kb 10 méteres körzeten belül veszi a hangokat, de mondjuk ha a kocsi utasterében van, és a kocsi ajtajai be vannak csukva akkor is hallja a "kinti" hangokat? A motorzaj és rádió el tudja nyomni a beszédet? Ha igen mennyire?

(Kérem csak olyan válaszoljon aki tényleg ért hozzá...)



2014. dec. 8. 09:11
 1/5 anonim ***** válasza:
89%

Az, hogy mennyi hangot vesz, függ a berendezéstől is, meg a hang erejétől is. Rakhatod kocsin kívülre is, csak annak semmi értelme sincs. Tönkremegy, és belső hangokat az nem fog venni gyakorlatilag semmit.

Belülre fejmagasságban lenne optimális, de a műszerfal a legkézenfekvőbb.

Persze, a motorzaj, rádió erősen tompíthat.

2014. dec. 8. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a választ!!
2014. dec. 8. 09:57
 3/5 anonim ***** válasza:
Én inkább a fejtámlát javasolnám.
2014. dec. 9. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igazából én nem szeretnék sehova tenni, csak az érdekelt hogy vajon miket és mennyire hallhat.
2014. dec. 10. 09:26
 5/5 A kérdező kommentje:
De azért köszi a választ. :)
2014. dec. 10. 09:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!