Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Álom vagy köztes állapot?

Álom vagy köztes állapot?

Figyelt kérdés

Szóval, tegnap este lefeküdtem és egy fél óra alatt el is aludtam azonban arra lettem figyelmes hogy a fejembe megy egy zene,mintha bekapcsolt volna az agyamba épített rádió. Ezután azt álmodtam hogy beszélgettem egy ismerősömmel,viszont tudatos álom volt csupán nem tudtam magam irányítani. Ezt követően következett egy olyan álom amiben a tér és az idő magába akart szippantani és majdnem megszűntem létezni ekkor nem tudtam hogy álmodom vagy ez a valóság és végül kimondtam hogy ennél erősebb vagyok és maradtam a testemben.

Nem tudom hogy ez összeköthető -e avval hogy körülbelül 1 hete folytonos derealizációim vannak. (olyan mintha egy pillanatra kikapcsolnának) Ha valaki bármit is hozzá tud fűzni annak várom a véleményét!:D



2014. dec. 10. 06:26
 1/2 anonim ***** válasza:
Amúgy hogy telnek a napjaid? Mert nekem ebből az jön le, hogy nem vagy fáradt estére, csak azért fekszel le, mert mindenki ezt teszi.
2014. dec. 11. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
nagyrészt azért fekszem le mert nincs más dolgom,eltaláltad:D szerencsére ez a dolog másodszorra nem fordult elő.
2014. dec. 11. 16:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!