Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lehetek színészno?

Koromfeketécske kérdése:

Lehetek színészno?

Figyelt kérdés
szeretnék színészno lenni, és filmekben játcani, de én semmi ijen sulira nem jártam, sem nem is fogok, de mégis az akarok lenni, 17 éves vagyok. játcottam már máriát a suli eloadásban, és amugy is szoktam hujéskedni a barátnomnek hogy én vagyok angelina jolie és ugy mozgok ojankor meg ijenek és szerinte tehetséges vagyok. szerintetek lehet belolem színészno?

2014. dec. 10. 17:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Meg sem tudom számolni, milyen sok hibát vétettél az írás során. Való Világba bekerülhetsz, de az a csúcsok csúcsa számodra. A színjátszás komoly és nehéz munka, nem "hüjéskedés".
2014. dec. 10. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kizártnak tartom. Eleve nem attól lennél tehetséges, hogy úgy mozogsz, mint valaki más.
2014. dec. 10. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Lehetsz. Elvileg minden lehetséges. De a helyesírásod pocsék. A mondatok nagy betűvel kezdődnek és a tulajdonnevek is. A színészno nem tudom micsoda, én még csak színésznőről hallottam.
2014. dec. 11. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

" semmi ijen sulira nem jártam, sem nem is fogok"


Ezt elhisszük. Fel sem vennének.

2014. dec. 11. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

No úgy látszik, leszerződtették közben, azért nem szagol ide vissza. Na mindegy, talán majd mégis.


Lenne egy kis feladat a számodra. Ha nagyon szeretnél színésznő lenni, akkor ez neked játszi könnyedséggel menni fog.


„Száll a kakukk fészkére”. Mesélj valamit erről. Bármit, ami eszedbe jut.

Ez egy könyvnek, s filmnek a címe, de ezzel ne törődj! Nem kell ismerned.

2014. dec. 12. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!