CSABA_MC kérdése:

Dayz standalone?

Figyelt kérdés
Nemrég kaptam meg a dayzt és folyton megölnek a zombik tuttok pár tippet adni a zombik ellen??
2014. dec. 11. 12:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Fejét célozd, akkor összeesik. A pólódat tépd szét, ha vérzel, és kötözd be magad. Illetve szerezz vmi fegyvert közelharchoz, a legjobb a fireaxe (balta). De a hoe (kapa kb.) se rossz. Illetve ha sok van mögötted, akkor csak fuss inkább, szard le őket, egy idő után abbahagyják az üldözést, főleg, ha bokrokon futsz keresztül és elvesztenek szem elől. (ja és amúgy "tudtok" nem "tuttok")
2014. dec. 11. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ de mi van akkor ha bágol és megüt?
2014. dec. 12. 10:21
 3/3 anonim ***** válasza:
hát akkor szívás van. Kb lehet tudni, hogy mikor fog ütni, akkor térj ki oldalra és csapd halántékon. Majd feléd fordul, megint térj ki, csapd halántékon. Én így kézzel szoktam kiütni zombikat, így sose találnak el. Ha eltalálnak, az se gáz, amíg nem vérzel. Ha vérzel, akkor meg menekülj be vmi épületbe, csukd be az ajtót és kötözd be magad a pólódból csinált ronggyal. Illetve azt is játszhatod, h befutsz egy épületbe, megvárod hogy bejöjjön a zombi, majd kifutsz és menetközben rázárod az ajtót. Ezt akkor szoktam, ha többen vannak.
2014. dec. 12. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!