Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha az ATI Radeon 9200 LE...

Ha az ATI Radeon 9200 LE Family (Microsoft Corporation) videókártyám frissitve lenne akkor már nem ugy indulna mindegyik játékom ahogy régen?

Figyelt kérdés

igaz hogyha frissitem az ati radeon 9200 le family (microsoft corporation) videó kártyámat akkor a játékaim esetleg nem ugy indulnának el mint régen amugy 128MB a videó kártyám

rajta van a gépemen

GTA San Andreas

Battlefield 1942

Max Payne

Max payne 2

UEFA EURO 2008

Unreal Tournament Goty

Mafia The City Of Lost Heaven

Quake III Arena

Need For Speed III Hot Pursuit 1998

Need For Speed IV High Stakes

Need For Speed V Porsche Unleashed

Need For Speed VI Hot Pursuit 2

Need For Speed VII Underground

Need For Speed Most Wanted



2014. dec. 11. 14:22
 1/8 anonim ***** válasza:
Milyen operációs rendszered van?
2014. dec. 11. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Microsoft Windows XP Professional SP3

Processzor Intel(R) Celeron(R) CPU 2.40GHZ

RAM 2.41GHZ 512.MB

VGA ATI RADEON 9200 LE FAMILY 128.MB

2014. dec. 11. 14:46
 3/8 anonim ***** válasza:

Nincs mit frissiteni rajta, ez az utolsó driver, feltehetőleg ezt használod most is.

[link]

2014. dec. 11. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
gondolhattam volna csak mert a call of duty 1 nem akar elindulni és nem tudom mi a megoldás épp ezért írtam ki a kérdést
2014. dec. 11. 15:31
 5/8 anonim ***** válasza:
A játékban keresd a hibát, patch szükséges hozzá például vagy keress rá a hibajelenségre valaki már biztos leirta mit kell állitani.
2014. dec. 11. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
na de és ha be patchelem a call of duty 1 meg united offensive-t akkor ugy fog müködni esetleg crack is szükséges hozzá?
2014. dec. 11. 16:50
 7/8 anonim ***** válasza:
Hát lehet, bár ezek ilyen elég régi játékok ahhoz hogy komoly védelem legyen rajtuk, majd utánaolvasol mi hogy merre.
2014. dec. 11. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
volt nekem egyszer egy ATI Radeon 9200 SE videókártyám szintén 128mb volt és amikor elinditottam a call of duty 1 vagy a united offensive-t akkor elindult és semmilyen opengl hibaüzenet nem jelent meg most meg elinditom és erre meg jelenik az opengl hibaüzenet szerinted mi a megoldás mert már fogalmam sincs mit kel még tennem hogy elinduljon
2014. dec. 11. 20:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!