Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Most a Tokio Hotel megszűnt?...

Most a Tokio Hotel megszűnt? Ugy értve hogy szétmentek? Csak nemtudom hogy mi van velük mostanság. Még mindig együtt van a banda? Adnak ki uj számokat?

Figyelt kérdés

2014. dec. 11. 16:43
 1/8 A kérdező kommentje:
Meg hogy most Bill levágatta és befestette a haját?O.o Éss.....ugye nem bu-.zi?..o.o
2014. dec. 11. 16:50
 2/8 anonim válasza:
37%
Megszűntek. Nem adnak ki számokat. És Bill bu-.zi. Más nincs velük.
2014. dec. 11. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Most jött ki új albumuk (Kings of Suburbia), meghirdették már a turnét is. :) Bár nagyon megváltoztak zeneileg is... Van pár jó új dal(Invaded és Run run run a kedvenc :D), de elég tucatzene lett, tuctucpop. De hátha neked tetszik :D
2014. dec. 13. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
köszi 2. :D Hát..pár számuk tetszik...de,előző..tényleg buz--ik?És ne szórakozz pls
2014. dec. 13. 20:56
 5/8 A kérdező kommentje:
Most olvastam hogy nem tudni a magánéletéről nagyon semmit de többen azt állították (meg az interjuk is) hogy NEM MELEG :3
2014. dec. 13. 21:06
 6/8 anonim válasza:
Nézd, ez meleg, nem meleg téma akár lehet hazugság is. Igen, ők mindig állítják, hogy nem az, de én valahogyan egy teljesen heteró srácot nem tudnék elképzelni a Run run run videoklippben viselt cipőben, vagy a párducmintás ingeiben, ezen felül pedig vannak érdekes húzásai. (Pl. régen láttam róla egy videót, hogy nem is tudom már, minek de nagyon örült, és elkezdett ugrándozni meg tapsikolni.. Szerintem egy tejesen egyenes srác nem csinál ilyent.) Ezen felül pedig lehet, hogy azért nem mondja el, mert gondoljatok bele, mekkora felháborodás lenne, ha kiderülne valami ilyesmi. Szerintem erre a kérdésre max. a bandatagok tudják 100 százalékosan a választ (főleg Tom), a többiek pedig vagy Billnek hisznek, vagy ránéznek, és eldöntik, hogy biztosan meleg.
2014. dec. 14. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

A melegséget illetően nagyon nem értem, hogy most mi nem világos. Bill biszexuális, és ezt fel is vállalta, nemrég írt egy nagyon szép hosszú "levelet" egy amerikai honlapon a szerelmi életéről, és ott is megerősítette, hogy nem nem-függő, hogy kibe szeret bele, hanem a személyiség a fontos neki...egyébként meg kit érdekel? Attól kevésbé szeretsz egy énekest, hogy esetleg egy azonos neművel él párkapcsolatban?

És nem mentek szét, de elég rámenned a facebook oldalukra is, hogy erre rájöjj.

2014. dec. 18. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Bill bevallotta, hogy biszex?! Most jó pár évnyi vitát nyertem meg.


Amúgy nem szűntek meg, és rosszabbak lettek, mint voltak.

2014. dec. 28. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!