Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért van az hogy Magyarország...

Miért van az hogy Magyarországon a kínaiak a uralkodnak a magyarok felett?

Figyelt kérdés

egyre több a cigány meg a kínai magyarországon, és a fidesz támogatja is őket... cigányokat boxra taníttatja hogy felzárkózhassanak a magyarok mellett -.-" kínával pedig kínai magyar érdek barátságot köt... azt akkor jönnek és parancsolgatnak, és filléres fizetést adnak

nekem ne jöjjetek azzal, hogy náci vagyok, mert engem az idegesít, hogy ha egy magyar külföldre megy ott ő csak a benszülötteket szolgálja, és ha magyarországon marad akkor meg a bevándorlókat??? ez nagyon idegesít! és még az ország gazdaságát is rombolják azzal hogy itt kereskednek, és a pénzt maguknak és kínának generálják... a zsidók akik magyarországon vannak azok nem rombolják az országot, hanem a gazdaságáért közben járnak, a cigányok csak rombolják az utakat, az embereket megverik stb... amiért majd kártérítést fizet az állam, meg a segélyeik...



2014. dec. 12. 16:30
 1/5 A kérdező kommentje:

Még annyit kihagytam, hogy már mindenfelé szaporodnak Kínaiak és ez is idegesít, hogy elfoglalják a világot, és mindenhova kínaiakat tesznek...


"Magyarországon a nagy, kereskedelmi tévék közül egyik sem magyar, mindegyik külföldi."

2014. dec. 12. 16:36
 2/5 anonim ***** válasza:

"cigányokat boxra taníttatja hogy felzárkózhassanak a magyarok mellett -.-"


Na az nekem is nagyon tetszik!!!

Miért nem lehet őket elvinni szenet bányászni? Ott sokkal jobban fel tudnának zárkózni!

2014. dec. 12. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
tetszett a kérdés, csak a vége felé nem tetszett valami, de inkább nem írom le
2014. dec. 12. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem nekem is ugyanaz nem tetszett.


Én azért nem bánnám ha a cigányok mind kínaivá változnának.

Lehet bóvlit árulnak és keményen dolgoztatják az alkalmazottaikat, de legalább nem kell félnem ha éjjel szembejönnek az úton. Sok magyar munkaadó se fizet többet és ugyanúgy szívatják az embert..

2014. dec. 12. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

az igazság az, hogy ma már a cigányok viselkedése is kezd jóra fordulni, itt Pestnek a leggazdagabb helyére manapság elég sok cigány költözött aminek nem örülök és nem is értem hogy kerülhetnek ide... de igazából normálisabbak mint az általánosítottak, úgy vettem észre pest negyede cigány


az pedig amit a jobbikról tudni kell, szerintem marha jó lenne ha hatalomra kerülnének, csak 2 dolog van, ami miatt nem szavazok rájuk.

2014. dec. 13. 18:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!