Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A Five nights at freddy's...

Xplode8 kérdése:

A Five nights at freddy's 2nek mi a története (az új bábúk és a régi romos bábúk) alapján. A 2. Hogy a telefonos csávó nem halt meg az 1. Ben? (Mert a 2-ben is ő beszél hozzánk)

Figyelt kérdés
Five nights at freddy's

2014. dec. 13. 21:04
1 2
 1/12 anonim válasza:
83%

Nos, a Five Nights at Freddy's 2 története abból áll,hogy ha a játékot ki vittük akkor kapunk egy csekket,(mint a Five Nights at Freddy's végén is)és ha a dátumot megnézzük akkor ki derül hogy a Five Nights at Freddy's 2 1987.novemberében játszódik.A Five Nights at Freddy's első részének a csekket jobban meg nézzük akkor ki derül hogy 2000.novemberében járunk.Szóval ezek szerint a Five Nights at Freddy's 2 később játszódik mint a Five Nights at Freddy's első része.Szóval ez által ha gondolkozunk,akkor ki derül hogy a Five Nights at Freddy's 2 részében a telefonos csávó él de, az első részében tényleg meg ölik,tehát nem élte túl.


A Five Nights at Freddy's 2 története abból áll hogy a pizzázóban van egy éjjeli és egy nappali őr.A nappali őr volt az aki 1987 előtt meggyilkolt 5 gyereket úgy, hogy fel vett egy olyan ruhát amilyenben a robot állatok szórakoztatták a gyerekeket és velük együtt szórakoztatta őket.Az előadásokon fel hívott minden órában kiválasztott 1-et.

Azokat bevitte a színpad háta mögé és meg ölte őket ám, az

5-dik gyereknek sikerült elmenekülnie csak akkora traumát kapott, hogy nem emlékezett semmire.

Azok után a gyereket az édesanyja később(pár nappal)vissza

vitte a pizzázóba.

Azonban a nappaliőr felismerte a gyereket és őt kiválasztotta,bevitte a színpad mögé és meg ölte.

A gyerekeknek a hulláit belebujtatta az állatok jelmezeibe.

(Mert az eredeti állatok akik vannak a Five Nights at Freddy's első részében azok szerepeltek még 1987 előtt.

Azok után 1987-ben jöttekbe az új robotállatok.)

Ezeknek a jelmezeknek amibe bele bújtatták a gyerekek hulláit,azok szállták meg a robot állatokat.

Mivel a Five Nights at Freddy's első részében csak 4 robot állatot látunk 4 gyerek szelleme szállta meg őket az 5-dik

gyereknek a szelleme pedig Marionettet szállta meg.

A Five Nights at Freddy's 2-ben azért akarnak téged meg ölni (mivel te vagy az éjjeli őr) azt hiszik, hogy te voltál a nappali őr aki meg ölted őket.

A Freddy Fazzbear Pizza (mert a helyet így hívják) ahogy ki nyitott pár hét múlva már be is zárt.

Azt írták az újságban, hogy vissza jönnek a régi robot állatok az újak pedig le lesznek selejtezve.

(Innentől kezdődik a Five Nights at Freddy's első része.

A régi bábuk alatt pedig Bonnie,Chika,Freddy és Foxyt értik.)



Ha kicsit(vagy nagyon :o)kuszán írtam le a történetet bocsánatot kérek.

Csak így tudom el mesélni a történetet.

2014. dec. 22. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Igazából én értettem a lényegét es köszönöm a választ!
2014. dec. 25. 09:23
 3/12 anonim válasza:
Mi arra jöttünk rá, hogy a FNAF 2. részében az az őr, akivel játszasz, az a FNAF 1. részében a telefonos csávó.
2015. jan. 30. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:

Az igaz, hogy a 2 elöbb van, mint az 1. De, a 3-ban viszont

ö Golden Bonnie ezért ha jobban belegondolunk, a 3 nem elöbb

van mint a 2. Akkor a sorrend:2,1,3.

2015. febr. 17. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
erdekes
2015. márc. 14. 19:55
 6/12 Martinkaka válasza:
És melyik a nyúl?
2015. ápr. 7. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
100%

Én olyat is hallottam, hogy Purple Guy( a csávó, aki meggyilkolta a gyerekeket), Golden Freddy ruhában ölte meg őket, és gyömöszölte őket bele az 5 animatronik testébe. És a 2-ben az igaz, hogy az animatronikok azt hiszik, hogy te vagy Purple Guy, de a 2-ben ugye úgy tudod magad megvédeni ellenük, hogy felveszel egy maszkot. És az a maszk Golden Freddy-é, és azért hagynak békén, mert Purple Guy Golden Freddy ruhában ölte meg a gyerekeket, és ezért félnek tőle.


Én ilyen sztorit ismerek, remélem tudtam segíteni, és bocsi a fogalmazásmódért, de elég kusza a sorozat sztorija.

2015. ápr. 14. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:

Nem akarok vitatkozni de én úgy ismerem a storyt h az 5-ik gyereket a golden freddy jelmezben lesz és így lesznek az 1-ben illúziók ha túl sokszor használod a kamerát és azért akarnak megölni mert összekevernek a régi nappali őrrel aki megölte őket .

Remélem nem keltek konfliktust de én így ismerem.

2015. máj. 15. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Daiki válasza:
A 2. játéknál oda van írva hogy reopened. Szóval hogy újra nyitás. Szóval a 2. része nem előbb van hanem pont hogy később, főleg hogy az első részben lévő Freddyék eléggé, ramaty állapotban vannak, ez is arra utal hogy ők mivel már "tönkre mentek" ezért csináltak újat belőlük a toy verziójukat. Nem tom, nekem ez így logikusabb meg ésszerűbb is, és szerintem magától értetődő is.
2015. júl. 19. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:

A történet elégszer elhangzott, ezért azt, ha nem is, de mást leírok!


A 2. részben elkezdődnek a minigamek, amikből kell következtetned a sztorira.

A purple guy ölte meg a gyerekeket yellow bear jelmezben, minthogy már mondták. Én azt a verziót pártolom, hogy a marionett az 5. gyerek, mert... az egyik minigameben van egy nevető kisfiú. Amint megérkezik a purple guy el kezd sírni és a két könny pont úgy áll, mint a marionetten, majd a marionett a képünkbe ugrik.


BB csak egy robot, semmi több.


A toy "állatok" is robotok bennük nincs halott gyerek.


Freddy az első részben mielőtt rád ugrana zenél, ami azért van, mert, úgy programozták, hogy áramszünetkor zenéljen, hogy csillapítsa a pánikot.


Ha meghallgatod yellow bear/golden freddy és a sima freddy nevetését ugyan az a nevetés, csak lassan,illetve gyorsan! Annak a kislánynak a nevetése, akinek foxy kiharapott egy darabot a fejéből. Nyilván, akkor nevetett, amikor felhívták őt a színpadra.


Tudom nem a történetet írtam le, hanem csöppnyi érdekességeket, azon cél(ok)ból, hogy csiszoljunk azon a storyn.


Itt van pár link a történetről:

https://www.youtube.com/watch?v=cRhCs1WNbNU

https://www.youtube.com/watch?v=0pO2nWD_nIc

https://www.youtube.com/watch?v=Macv_shir0M

2015. júl. 22. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!