Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan tudok csomagot küldeni...

Hogyan tudok csomagot küldeni annak akinek a pontos cimét nem tudom, csak a várost ahol él?

Figyelt kérdés
2014. dec. 13. 21:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát úgy eléggé nehéz lesz. A hetven lelkes Alsúkukutyhegy postása még csak-csak tudja, ki az a Márika néni, városban már nehezebb.
2014. dec. 13. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Tudom :) De ez egy elég bonyolult helyzet.

A nevét és a várost tudom.Azt nem lehet,hogy oda küldöm a postára vagy nem tudom,és akkor szolnak neki hogy csomag érkezett a nevére és menjen be érte.Jó lenne valahogy megoldani.

2014. dec. 13. 22:19
 3/4 anonim ***** válasza:

Gondolkodj egy kicsit! Kinek kellene szólni? A posta nem tudja ki lakik és hol. Nevét tudod. Legyen Gipsz Jakab (szegény!). Ha van ilyen nevű ötszáz, nem mehetnek mindhez oda, hogy maga vár csomagot? És ki fizetné ezt meg?

De mondom, a postának nincs nyilvántartása arról, hogy kik laknak az adott településen.

2014. dec. 13. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Akkor reménytelen a helyzet :(
2014. dec. 13. 22:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!