Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Valaki tud nekem mondani...

Valaki tud nekem mondani Mangákat? Folytatás lent .

Figyelt kérdés

Olyan Mangákról lenne szó amikben a vámpírok ,vérfarkasok vannak középpontban ,vagy bármilyen misztikus szereplő .kérlek segítsetek !!

Még valami online-n szeretném olvasni őket . Aki mond az egy linket is küldjön .De ha csak úgy tudtok azt is megköszönöm. :)



2014. dec. 14. 16:44
 1/3 anonim ***** válasza:

Regisztrálj az animeaddicts.hu-n. Itt a keresőben szűkítheted a vámpír, misztikus stb. műfajokra.

De azért figyelmedbe ajánlom ezeket:


Orange Marmalade(nagyon jó, vámpíros, a végére shoujoból elég komoly darab lett belőle, úgy értem nemcsak egy sima shoujo, kiemelkedik a shoujo szintről; nincs végig lefordítva)

[link]


Kamisama Hajimemashita(még mindig fut és az anime nem sokat dolgozott fel, rengeteg mindenről le vannak maradva az animenézők. Bár ez sincs sokáig fenn magyarul az animeaddicts-on)

[link]


Noblesse (nagyon jó, vámpírok és vérfarkasok is vannak benne, ezt fordítják folyamatosan)

[link]


nem vámpírosak, de misztikusak:

Shinobi Life

[link]


Merupuri (végig fenn van, aranyos shoujo)

[link]


Tower of God (ez shounen, de az egyik kedvencem)

[link]


Dawn of Arcana (végig fenn van)

[link]

2014. dec. 14. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszönöm <3
2014. dec. 14. 19:48
 3/3 anonim ***** válasza:

Beelzebub [link]


eszméletlen jó!!! nagyon vicces :DD és közben komoly és kissé véres is :), a harcok is eszméletlenek!! nagyon nagyon ajánlom!!


HQ Holder [link]


ez vámpíros, démonos, misztikus lényes, ez is jó ja és egy vérfarkas is van benne :D

2014. dec. 14. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!