Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Anorexiás lennék?

Anorexiás lennék?

Figyelt kérdés

Már régóta zavar ez a kérdés, nem tudom rá a választ.

18 éves vagyok , 165 cm, és 41-42 kg. Már vagy fél éve nem híztam, állandóan mérem magam. Rettegek a hízástól, sokáig kövér voltam 6 éves koromtól 16 éves koromig. 16 évesen 75 kg ,és sikerült lefogynom 2.5 hónap alatt 57 kg-ra , de nem volt elég, én még akartam, na még "-1" "-2" kg.. sosem elégeltem meg.

Inni is alig iszom, mert többet mutat a mérleg. Mondjuk még számos félelmem van a hízással kapcsolatba... :\

Vélemény ?:\



2014. dec. 14. 22:09
 1/8 anonim válasza:
Hízzál!!!
2014. dec. 15. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Mint írtam félek a hízástól. Nem tudom magam rávenni.
2014. dec. 15. 22:45
 3/8 anonim ***** válasza:
én is ezekkel az adatokkal rendelkezem, csak én 16 vagyok. én is félek a hízástól, de tudom, hogy ez így nem jó. általába ha tükörbe nézek akkor utálom magam, és fogyni akarok, de ha meglátom magam egy fotón/videón akkor máshogy nézek ki, és azt gondolom, hogy nagyon sovány vagyok, azon a napon megeszek 1500 kcalt. ezért én nem igazán szoktam fogyni, se hízni, bár nyáron amikor nem sportoltam felszaladt rám 2 kg, de azt már eltüntettem. néha próbálj meg enni, mondjuk egy csokit, és edd meg az egész táblával. általában mire én rájövök, hogy most hízlalom magam addigra eltűnik a csoki, így legalább eszek valamit.az a baj, hogy intenziven sporolok, én sose tudok 100-200 kcalt enni max- ritkán általába én 500- néha 1000-ret eszek.. szóval néha próbálj meg enni kb. heti 1-2x 1500 kcalt- vagy a felett. és így nem leszel bajban :)
2014. dec. 16. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

Húha, én nagyon nem értek egyet az utolsó válaszolóval, egy ideig talán jó megoldás, de könnyen átcsaphat abba, hogy akkor még inkább, még többet koplalsz, s az nagyon veszélyessé válhat. Így is borzasztó vékonyka lehetsz ezzel a súllyal, te jó ég.

Mennyit eszel naponta, miket?

Szerintem mindenképp kérj segítséget, mert ez így elég vészesnek hangzik. Én voltam már benne ebben az egészben, bukdácsolok kifelé, és egyre jobban vagyok - hidd el, megéri azt a pár kilót a boldogság. De azt is fontos tudnod, hogy a gyógyulás nem csak a "hízás" - bár inkább hívjuk súlygyarapodásnak, hiszen még plusz öt-hat kilóval is bőven vékony maradnál -, sőt, főleg nem az, hanem az egész gyökerének kezelése. Ez általában nem csak az evésről szól, nyilván te is tudod, látod és érzed magadon, hogy valami más is rossz. Szóval, én mindenképpen azt mondom, keress fel ezzel egy szakembert, vagy első lépésként beszélj erről a környezeteddel. Sokat segíthet.

2014. dec. 16. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Ja, és még annyi, hogy tudom, hogy nehéz inni, de azt viszont mindenképp próbálj meg többet, gondolj arra, hogy ez biztos, hogy nem tartós hízás, kipisiled körülbelül pillanatokon belül, de kell-kell-kell.
2014. dec. 16. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 kkarresz válasza:
Én csak annyit tudok ajánlani adjál magadnak egy Maximumot és egy minimumot például.60 a maximum és 40 a minimum
2015. jan. 4. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mindjárt lemerül a telóm. Most mi lesz? Ááá.... Szerintem anorexiás. Èn meg dagadt vagyok. Neked adom a hájam.
2015. febr. 23. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
nagyon nem voltál vicces.
2015. febr. 23. 20:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!