Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Auchan bizalomkártya? (többi...

Auchan bizalomkártya? (többi lent)

Figyelt kérdés

Most olvastuk a párommal az újságukban, hogy lehet igényelni egy ilyen kártyát (plusz társkártya). Engem az érdekelne, hogy ez ugyanazon elv alapján működik, mint pl. a Tesconál a klubkártya? Hogy vásárlás után pontokat kapok és le is tudom vásárolni? Mert van az Auchan-nek egy másik kártyája de az hitelkártya elven működik.

Illetve az lenne még a kérdésem, hogy a pontgyűjtés dec. 31-ig van, utána már nem lehet pontokat gyűjteni?

Köszönöm a válaszokat előre is!



2014. dec. 15. 08:12
 1/4 anonim válasza:
Van az Auchan kártya, az a hitelkártya. Van a bizalomkártya vagy pontgyűjtő más néven, amire a vásárlás után járnak a pontok. Anno, még mikor Cora volt, volt a Corás bizalomkártya..nah, azt lehet használni december 31-ig, utána megszűnik, de ugye már le lehet váltani Auchanosra. Bizonyos termékekre jár, amiket az újságban vagy a honlapon lehet megnézni és már állítólag újra 1000 forintonként is jár 10 pont. Remélem tudtam segíteni. :)
2014. dec. 16. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Sokat segítettél! Köszönöm szépen a válaszod! :) (ment a zöld kéz is)
2014. dec. 16. 16:25
 3/4 anonim válasza:
A bizalomkártyára mindig gyűjthető a pont ,lejárata nincs és átvihető a másik évre is. Ez a jó benne
2016. aug. 16. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszod! :)
2016. nov. 3. 13:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!