Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Emag.hu-ról ha rendelek a...

Emag.hu-ról ha rendelek a futárszolgálat felhozza a csomagom a 3. emeletre is vagy csak a lépcsőház ajtajáig?

Figyelt kérdés
Konkrétan egy hűtőt szeretnék rendelni és erről nem találtam információt az oldalon, 10 ezerrel olcsóbb lenne ha innen rendelnék, de sajnos egyedül vagyok otthon férfierő nélkül és azért lenne jó ezt tudni. Aki rendelt már erről az oldalról és van tapasztalata kérem válaszoljon
2014. dec. 15. 16:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Biztos ami tuti, én a helyedben megérdeklődném a cégtől, e-mailben vagy telefonon. Elvileg fel kellene cipelniük...
2014. dec. 15. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
37%
Ez nem az ő dolguk. Nekem egy fél kg-os tárgyat se hoztak fel a 3.ra, szóval szerintem találj valami megoldást! :/
2014. dec. 16. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Hát akkor marad egy másik oldalról való rendelés.. bár ott drágább de legalább felhozzák...
2014. dec. 16. 14:31
 4/6 anonim válasza:
65%

Emag és DPD avagy a hajam égnek áll!

Történt, hogy egy hete rendeltem egy porszívót az emag webáruházából.

Két nap múlva jön az email,hogy már nincs raktáron. Mondom amikor rendeltem akkor volt úgyhogy oldják meg. Hát azt már nem lehet. Akkor ennyi. Nem lesz porszívó.

Na a minap megjelent egy fickó a kapu előtt, hogy csomagot hozott. Mondom ennek a rendelésnek már egy hete reszeltek. Le is lett mondva. Na bunkójának se kellett töb:"És én most mi a f...mat csináljak ezzel a szarral"

Na mondom hol van az autó amivel jött?

Egy számmal tovább mentem. Na csak kiderült, hogy már megint egy DPD-s futárba szaladtam bele. Ennek a cégnek nincs egy vezetője sem,hogy minden jött-ment bunkót alkalmaznak?

Na mindegy. Kibontom az árut, megvan. Letöltöm a számlát meg a garilevelet és sírva fakadok. A számlát valami román cég adta, bélyegző,aláírás nuku, a garilevél szintén zenész.

Na ezért ajánlom, hogy messziről kerülje el mindenki az emag-ot is meg a DPD-t is.

2014. dec. 16. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hűtőt tuti nem visz fel, max ha külön jelezted.
2014. dec. 17. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Amúgy nekünk is a futárral gyűlt meg a bajunk, tíz perce küldtem az emagnak:



Üdv, per pillanat úgy fest, hogy önök telefonon elérhetetlenek, szóval facebook üzenet után itt is elküldöm.


Rendeltünk egy Tv-t, ami hibás, küldenénk vissza. Péntek este hat óra után jött a futár (GLS), én mondtam, hogy pár percet várjon, ő azt mondta siet, én azt, hogy ideszólhatott volna, ő azt, hogy az nem szokásuk és akkor hétfőn jön. Én erre azt mondtam, hogy oké, de legközelebb szóljon ide, erre sértődötten azt mondta, hogy akkor nem is jön (?!) és elment (a beszélgetés kaputelefonon zajlott le). Hétfőn sikerült felhívni önöket és azt mondták, hogy kedden jön a futár, de semmi. Tegnap láttam a környéken kétszer is GLS-es kocsit, de a csomagért nem jöttek. Érdekelne, hogy akkor most mi van, a GLS-t nem tudom zargatni, ők azt se tudták, hogy járt itt futár pénteken. Az RMA szám: ******


Üdvözlettel: Nagy Attila

2014. dec. 17. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!