Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egyéb kérdések » Egyéb kérdések

A kérdés

Meg tudnátok mondani nekem, hogy spanyolországban mivel lehet elhelyezkedni?

Milyen /szakmával/, de sokkal inkább diplomával, végzettséggel tudnék elhelyezkedni a jövőben spanyolországban?

A másik kérdésem pedig, hogy lenne e értelme (nyolcadikos, pályaválasztás előtt álló lányka volnék) egy kéttannyelvűű spanyol-magyar gimnáziumba továbbtanulnom, tekintettel arra h a jövőben nagyon szeretnék ott lakni, illetve tevékenykedni valamit. Eddig még egyáltalán nem tanultam spanyolul, csak németül, az viszont nagyon jól megy, ezért lehet hogy inkább a német-magyar kéttannyelvű oktatás az ideálisabb számomra, bár abszolút nem riadok vissza egy új nyelvtől, pláne ha az a spanyol, hiszen nagyon tetszik, meg úgy alapból könnyen tanulok nyelvet. A német gimivel csak az a problémám h spanyolországban a némettel nem sokra megyek, a német illetve az ausztriai élet, illetve ezen 2 országban a munka nem nagyon jön be...enyhén szólva.

Lehetséges (sőt biztos) h 14 évesen korai ez még, főleg nekem, merthogy nagyon határozatlan vagyok, de muszály eldöntenem, elvégre a gimnázium az életünk egyik lényegesn legfontosabb része, innen indulunk tovább egyetemre/főiskolára, így hát jól kell dönteni...Csak egyszerűen fogalmam sincs....

A kérdésem leglényegesebb része tehát, hogy spanyolországban mivel lehet elhelyezkedni, mik a keresett végzettségek?

Előre is köszönöm...

Keress kérdéseket hasonló témákban: Spanyolország, keresett végzettségek, továbbtanulás, spanyol, német

2014. dec. 15. 17:39  Privát üzenet  

A válaszok
A kéttanos gimnázium semmit nem jelent, maximum megtanítanak jól spanyolul de semmilyen végzettséged nem lesz! Én a helyedben a német vonalon haladnék tovább. Én spanyol szakon végeztem az egyetemen és recepciós vagyok (beajánlással, magamtól NEM TALÁLTAM MUNKÁT!!!) A munkaerő piac siralmas ezzel legyél tisztában, a jó szakmai tudással rendelkező spanyolok kimennek az USÁba, Londonba és igen Németországba.

A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont 2014. dec. 16. 13:32 Privát üzenet
Mert bena vagy, en spanyol nyelvtudas nelkul talaltam munkat ajanlas nelkul.

A válaszíró 47%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/2Időpont 2014. dec. 16. 23:55 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ne csukolj, vagy ne csuklj! Melyik a helyes, ha azt akarjuk mondani a másiknak, hogy ne csinálja a csuklást?
Valaki meg tudná nekem mondani hogy a terminátor 2 című filmben a gyerek anyának milyen kés van a kezébe? Van róla 1 kép is, tessék:
A Lénárt névről tudnátok mondani valamit?
Tudnátok mondani lelkesítő, motiváló számokat (zenét)?
Hogy kell mondani angolul azt, hogy befizetnélek egy Chippendale show-ra?
Abban kérnék segítséget, hogy Spanyolországban az autópályák fizetősek, meg tudja mondani valaki, hogy szakaszonként (kapunként) körűlbelűl hány eurót kell fizetni? Köszönöm.

Kérdések az Egyéb kérdések rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!