Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Valaki mit lehet csinálni...

Valaki mit lehet csinálni Debrecenben?

Figyelt kérdés

2014. dec. 17. 17:16
 1/9 anonim ***** válasza:
58%
Pl. értelmesebbet kérdezni.
2014. dec. 17. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ha nem tetszik a kérdés ne válaszolj fene a szádat.
2014. dec. 17. 17:58
 3/9 anonim ***** válasza:

Te kérdező, mégis milyen feleletet vársz egy csak látszólag feltett kérésre, ami még szerkezetében is béna?


Lehet pl. perecet enni. Tessék.

2014. dec. 17. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy tök mindegy hogy teszem fel a kérdést mert kifejtettem én ezt már bőven is és a válasz akkor is értelmetlen volt pl csajozni, pulykakakast venni stb. Magyarul mindegy hogy kérdezem meg mert senki nem veszi komolyan.
2014. dec. 17. 22:08
 5/9 A kérdező kommentje:
Már azt bánom hogy megkérdeztem. Kár hogy törölni nem tudom.
2014. dec. 17. 22:09
 6/9 anonim ***** válasza:
79%

Azért kapsz ilyen válaszokat, mert ez a kérdés így ennyit ér.


Nézd csak:


Pesti srác vagyok, de karira lecsszelek debibe. Hól lehet be*b*szni, ahol sok luvnya van?

(Bocsi, ez nem az én világom, de talán érted.)


vagy:

Nagyon érdekel a középkori magyar képzőművészet. Hamarosan Debrecenbe látogatok, s szeretném megismerni az ottani kiállítótermeket. Melyiket érdemes mindenképpen felkeresni.


De ez a valaki mit lehet... ez nagyon gáz.

2014. dec. 17. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Szerintem az a gáz hogy nem veszik komolyan a kérdést. De én inkább nem kívánok ezzel a kérdéssel tobbet foglalkozni.
2014. dec. 17. 22:42
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Milyen kérdést kellene komolyan venni? Nem tudja senki, mit kérdezel.

Tessék: állni, ülni, aludni, enni, inni, kakikálni.

Iskolába menni, szállodában lakni, múzeumot járni, templomban imádni, kisvasutazni, nagyvasutazni, parkban sétálni, parkot feldúlni, parkot rendezni, villamosra ülni, gyereket megverni, pénzt elverni, pénzt keresni, állatot etetni, moziba menni stb.

2014. dec. 17. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is a kérdés rossz!

Nem tudhatjuk hogy hány éves vagy, nem tudhatjuk hogy fiú vagy vagy lány, nem tudhatjuk az érdeklődési körödet; egyszóval: nem tudhatjuk hogy miért kérdezed?!

Ezek ismeretében sokkal könnyebb lenne a válasz...

Persze az sem mindegy, hogy mikor akarsz Debrecenbe menni?

2014. dec. 18. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!