Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit jelent az, hogy egy...

Mit jelent az, hogy egy testnek pozitív töltése van? Mit jelent az, hogy egy testnek negatív töltése van? Mely anyagokat nevezzük elektromos vezetőknek? Mely anyagokat szigetelőnek? Melyek az áramkör főbb részei?

Figyelt kérdés

Melyek az áramerősség-mérő műszer használatával kapcsolatos gyakorlati tudnivalók?

Melyek a feszültségmérő műszer használatával kapcsolatos gyakorlati tudnivalók?

Segítsetek! Pls!



#Kérlek segítesetek nekem!
2014. dec. 17. 17:48
 1/6 A kérdező kommentje:

Aki tud,kérlek segítsen!

Nagyon fontos!

Életbevágóan fontos.....és sajnos van még sok kérdés ezen kívül,amit inkább nem írtam le,nehogy kifárasszalak titeket......de aki tud az segítsen!

Kérem akár ezt egy fizika tanártól akár egy jó fizikustól....segítsenek kérem!

2014. dec. 17. 18:00
 2/6 A kérdező kommentje:

Valaki?

Aki tudja a fizikát .....nagyon jól....vagy csak egyszerűen tudja az kérlek segítsen!

Holnapra kell!

2014. dec. 18. 22:45
 3/6 anonim ***** válasza:
Amint látom ezt már lekésted. :/ Na miért kellett volna? Másnapi fizika házi feladatcsi? "Aki tudja a fizikát" ezen jót nevettem... :D először is a fizikát nem lehet tudni. Azt ismerni kell... Másodszor aki ismeri is a fizikát annak a fizika nem lehet ismerőse a Facebookon, valamint nincs ember a Földön aki behatóan ismerné a azt - mégha ismerőse is Facebookon. Remélem tudtam segíteni.
2014. dec. 29. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Még nem késte le.....egyik az .....másik hogy senki nem tud segíteni nekem mivel nem ISMERIK a fizikát.....hat nem sokat segitettél....sott.....semmit nem segítettél...

Ahhh....menj a francba!

2014. dec. 29. 12:46
 5/6 A kérdező kommentje:
Még a tanárok is hulyék a fizkához!
2014. dec. 29. 12:47
 6/6 anonim ***** válasza:
Bocsánat, de úgy gondoltam, hogy mivel a kérdést dec. 17-én tetted fel, az egyik válaszodban dec. 18-án pedig azt írtad, hogy holnapra kell- szóval dec. 19-ére - én pedig 29-én válaszoltam, így azt hittem már késő. De ezekszerint nem volt olyan fontos, mint ahogy írtad. :)
2015. jan. 1. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!