Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Sűrgős! A Violettában Francesk...

Sűrgős! A Violettában Franceska összejön Dijegoval? Ha valaki letudná írni ez . És mi Ludmilla és Dijego terve?

Figyelt kérdés
2014. dec. 17. 20:25
 1/2 KérdezőésVálaszoló válasza:
Ha jól tudom Diego és Francesca összejön a 3. évadban. Diego és Ludmilla: Ludmila azt akarja, hogy Diego befolyásolja Violettát, hogy hagyja ott a sulit, hogy csak Ludmila ragyoghasson. Diego vagy azért ment bele, mert régen ismerik egymást, vagy mert Ludmila rájött valami titkára, vagy segít neki kideríteni ki az apja, aki amúgy Gregorio. Nem tudom pontosan mert azt a részt nem láttam és gőzöm sincs hanyadik részben van de szerencsére ismétlik, így nem kell azzal töltenem az időt, hogy mind a 40 részt megnézem előről, és nem maradok le az újakról. Remélem segítettem. :)
2014. dec. 18. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Igen az lesz amit írt az előző válasz adó.De kicsit kiegészíteném.Igen a harmadik évad közepe fele (asszem)össze jönnek.Azt tervelték ki legalább is Ludmilla úgy mondva megzsarolta, hogy ha nem teszi meg, hogy Violettát rávegye, hogy hagyta ott a studiót.Amúgy azal zsarolta meg, hogy elárolja mindenkinek, hogy ő Gregórió fia.
2014. dec. 20. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!