Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Akkor sem lehet megvésni a...

Akkor sem lehet megvésni a kéményt, ha kétsoros a tégla benne?

Figyelt kérdés
Azt tudom, hogy egy soros téglájú kéményt nem szabad megvésni. És a kétsorost? Ott ha a külső sor sérül, a belső még egészben marad.
2014. dec. 20. 01:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem tilos vésni, ha a szerelés indokolja, pl. kéménybéleeés, de utána helyre kell állítani a falazatát. Ha pl. azért akarod vésni, mert nem fér el a szekrény, azért még meg is bütetne a FŐKÉTÜSZ és szintén helyre kell állítani.
2014. dec. 20. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Vezetéket vinnék el benne, és sehogy sem tudom megkerülni, ugyanis több kémény van, amik akadályoznak, és egy van, aminek vastagabb a fala, mint a többié. Csak a külső téglasort kellene megvésnem.
2014. dec. 20. 12:02
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem ha megvésed, elvezeted benne a vezetéket és utána pótlod, feltöltöd a kivésett részt, akkor nem probléma, főleg, ha egy átlag vezetékről van szó. Csak ne látszódjon, ki tudja, mibe képesek belekötni csak azért, hogy bírságot szabjanak ki egy kis jutalékért...

Vagy ha becsületes akarsz lenni, hívj fel egy ilyen FŐKÉTÜSZ szakembert, ő talán meg fogja tudni mondani, mit lehet és mit nem...

2014. dec. 21. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!