Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek ttehetségtelen...

Szerintetek ttehetségtelen vagyok?

Figyelt kérdés
Úgy szoktam fényképről másolni, hogy először egy műanyag lapra rákopírozom a képet, majd átmásolom, és kiegészítem. Sokan megdícsérték, de lelkiismeret- furdalásom volt amiatt, hogy csak kkopírozás volt majdnem az egész rajz.

2014. dec. 20. 07:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Így könnyű rajzolni. :-)))
2014. dec. 20. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha nem ugy adod elo, mintha te rajzoltad volna az egeszet, nincs ezzel semki gond. Ha igen, akkor sem tehetsegtelen vagy, maximum hazudsz. Mivel a munkaidat nem lattuk, nehez eldonteni hogy egyaltalan mire vagy kepes.
2014. dec. 20. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszaitokat. Most mámár próbálok segédeszközök nélkül rajzolni inkább, és akkor legalább büszke lehetek majd magamra.
2014. dec. 20. 09:50
 4/5 anonim ***** válasza:
Amit tehetsz, hogy az eredeti képet berácsozod, egyforma nagyságú négyzeteket csinálsz, majd ugyanígy berácsozod a lapot is halványan ceruzával, amire másolni fogod. Ha megvannak a rácsok, akkor elég azt figyelni, hogy melyik négyzetben hogyan fut az adott vonal, és így nem fog elcsúszni sem, és mégis te készíted az egészet.
2014. dec. 20. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem tudjuk...Rajzolj valamit magadtól, és lehet kiderül, hogy tehetséges vagy.
2014. dec. 20. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!