Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Rendeltetek telefont az...

Rendeltetek telefont az etotalk-ròl?

Figyelt kérdés
Az lenne a kèrdèsem kell e vámot fizetni,ès vannak hàtulütői,pèldàul nem magyar nyelvű a menü,vagy ha selejtet küldenek mennyi idő amig kicserèlik,ès egyàltalàn mennyi idő alatt hozzàk ki?lenovot szeretnèk rendelni.Mit gondoltok ròla?mennyivel kell többet fizetni mint az ott kiírt àr kiszàllitàssal?

2014. dec. 21. 09:47
 1/1 anonim válasza:

Igen és soha többet!!!

Rendeltem egy lenovo telefont 99 dollárért mire ideért 51000 Ft lett a vége vámmal együtt.1 napig működött kínai gagyi visszaküldtem hogy javítsák meg de persze előtte 30 email-ben kellett bizonyítanom plusz videóban hogy tényleg nem működik.Visszaküldtem valami kínai társasház címére és küldtek egy 50 dolláros számlát hogy ennyi lesz a javítás "pedig annyire hirdetik a teljes körű garanciát" + szálítás + és újra a vám.

Szóval ha teheted Ne!

Remélem segítettem!

2016. jan. 13. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!