Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ebay-en meg ki nem fizetett...

Ebay-en meg ki nem fizetett termeket, hogy lehet lemondani?

Figyelt kérdés
nem jartam meg ebay-en ezert nem tudtam, hogy paypal jelszo nelkul is tudok rendelni. Viszont kotelezhetnek ra ezek utan is. Hogy tudom lemondani igy hat a termekeket?

#eBay #lemondás #endeles
2014. dec. 23. 05:28
 1/2 anonim ***** válasza:

Az eladón múlik a dolog. Ha ő nem tekint el a vásárlástól, akkor köteles vagy fizetni. Peresíteni lehet.

Ha laza, jóindulatú, akkor elfogadja a lemondást, s ad egy semleges minősítést. Ha nem annyira laza, akkor negatívot. De mondom, akár perre is viheti.

Én egyszer véletlenül duplán dobtam a kosárba egy terméket. Szerencsém volt, megértette a tévedést, s csak egyet kellett megvennem, de hát annyit is szerettem volna.

Viszont - állítólag - a magyar vásárlóknak az ilyenek miatt rossz a híre, s nem szeretnek nekünk eladni.

2014. dec. 23. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszt :) uj volt meg nekem az oldal es csak a kosaramba dobtam, gondoltam utana meg atnezem oket. Nem tudtam hogy ezzel mar koteleznek is a vasarlasra, eddig egy oldallal sem jartam meg igy :)
2014. dec. 24. 00:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!