Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit jelent a szivek látása?

Fanni185 kérdése:

Mit jelent a szivek látása?

Figyelt kérdés
Már több mint egy fél éve sziveket látok.Aki erre a kérdésre tud választ adni kérdem válaszoljon.DE NEM VAGYOK SZERELMES!

#Hdvd
2014. dec. 24. 21:07
 1/8 anonim ***** válasza:
vagy hentes vagy, vagy sebész.
2014. dec. 24. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Egyik sem.Normális válaszokat kérek!
2014. dec. 25. 12:46
 3/8 anonim válasza:
Pontosabban hogy hogy szíveket látsz ? Mindig ? Vagy ha nem, mikor,színűk ? Lehet fáradság? Pl én van hogy néha átlátszó köröket látok vagy sejt szerű vagy hosszúkás valamiket, és nekem ez asszem a fehér vérsejtek miatt van.(valami ilyet olvastam)
2014. dec. 26. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nekem nem ilyen.Hanem olyan hogy ha pl:egy csepp vízben is meglátom a szivet
2014. dec. 26. 20:54
 5/8 A kérdező kommentje:
Csak lenézek a földre és egyből a szivet veszem észre. De pont szivre nézek rá.De már mindennel így vagyok.És már idegesítő.Ezért kérem a segítségeteket.Ha nem vagyok szerelmes akkor mi lehet ez? Már több mint fél éve! :(
2014. dec. 26. 21:16
 6/8 anonim válasza:
Hát szerintem valami történik a testedbe ami ezt váltja ki, lehet rossz, lehet hogy ártalmatlan, lehet valamilyen vitamin hiányod van, elmész dokihoz és ő biztos jobban fogja tudni, ha már ennyire zavar.
2014. dec. 27. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nemhiszem hogy vitamin hiányom lenne. Mert az a fura hogy amikor elmondtam másnak hogy szivet látok mindenhol,ő is elkezdett sziveket látni. És a legfurább hogy nyáron június félé láttam a falon egy szivet és azóta minden nap kb:20-30db.
2014. dec. 27. 10:01
 8/8 A kérdező kommentje:
És amikor június felé láttam a sziveket,és szeptemberbe kezdődik a suli. Amikor szeptemberbe mentünk suliba,észre vettem hogy egy fiú nagyon néz. Szeptember óta folyamatosan néz. Aztán kiderült hogy tetszek neki elmondta mindenkinek. Azután azt mondta hogy mégsem csak megviccel. De kacsint is, és néz. És ha hagytam volna de nem hagytam, még fogdosott is volna. De a mostani lányok bizos hagyták volna. Úgyhogy erre is gondoltam.
2014. dec. 27. 10:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!