Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Angel eyes, hogy is van?

Angel eyes, hogy is van?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy utólag beszerelhetőek angel eyes lámpák, de alapvetően ezek nem gyárilag azoknak a bmw-k lámpái amik már nem körlámpával készültek? pl e36 az e30 után.

2014. dec. 26. 00:21
 1/1 anonim ***** válasza:
A faceliftes e39 be votl először gyárilag angel eyes ... utánna már bekerült a hármasba és a többi ötös szériába is.Aztán elkezdtek utolag tenni más tipusba is egyszerüen beépithetö karikákat amik megfiatalitják az autót és jol néznek ki...nekem speciál e30 ba meg 34 be meg régebbi társaiba nem tetszik ...e36 tól felfelé viszont elég dögös nekem e 36van..háromféle tipus van utólag beépithetőből... ccfl...smd led...COB nekem COB van benne ennek van a legkomolyabb fénye, de meglehet nézni rengete video van meg stb róluk melyik hogy világit youtubeon. Az utólag beéptiett 40-50-60 ezres komplett lámpák angel eyesal nagyon gagyik öszevisza szorják a fényt meg alig látni velük mellesleg nagyon roszul néznek ki. nagyjábol ennyi :D
2014. dec. 26. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!