Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » PLEASE! Csábításból jeles...

PLEASE! Csábításból jeles TÖRTÉNETMÓDOSÍTÓ visszajátszás? (többi lent)

Figyelt kérdés

Castielnél szépen szólva elég rossz az esélyem, (+8) Ken(tin)nél meg rohadt sok(+71), ami nagy gond!!!

Nem tudom eldönteni, hogy melyik epizódtól legyen történetmódosító visszajátszás. Ti melyiktől játszanátok vissza?



#játék #Csábításból jeles #történetmódosító
2014. dec. 26. 01:19
 1/8 anonim válasza:
Ez nem gond! Mivel miután Ken visszatér a katonai sulibol nagyszerű srác lesz :) de ha annyira nagyon még akarod valtoztatni én az első epizódot mondanám :)
2014. dec. 26. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Most hányadik epizódnál tartasz?
2014. dec. 27. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nemrég végeztem a 21. epizóddal.
2014. dec. 28. 01:59
 4/8 anonim válasza:
Gondolom azt szeretnéd elérni, hogy Castielnél magasabb legyen Kentinnél pedig alacsonyabb. Ken csak az első háromban szerepel és utána 10 epizódik nem is lehet látni. Szóval szerintem elég onnantól visszajátszani, hogy Kentin visszajön. Mivel a 13.-ban jön vissza, én azt mondanám. Ha csak jó válaszokat adsz Castielnek és Kentinnek meg rosszakat, akkor szerintem előbb utóbb több esélyed lesz Castielnél. Persze ez attól is függ, hogy a 13. epizódban körülbelül hogyan álltál Castielnél. Mert ha ott még több volt az esélyed és csak utána romlott, akkor lehet elég kevesebb epizódot visszajátszani.
2014. dec. 28. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Azt kifelejtettem, hogy ha tényleg csak jókat adsz Castielnek és Kentinnek csak rosszakat, akkor elég kevesebbet visszajátszani. Szerintem, ha a 16.-tól vagy a 17.-től játszod újra, már van esély rá, hogy pár epizód múlva Castielnél több lesz mint Kentinnél.
2014. dec. 28. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ! :)

Azt már nem tudom, hogy a 17. epizódban mennyi volt az esélyem Castielnél, de Kentinnél emlékeim szerint akkor is több volt. Amikor visszajött az iskolába Kentin már neki volt azt hiszem az első vagy a második fiú akinél a legtöbb az esélyem.

És az a röhej, hogy rossz válaszokat próbáltam szinte mindig adni, de a jó válaszra mentem rá. :/

A válaszokat köszönöm! A 17. epizódtól játszom vissza. :)

2014. dec. 28. 19:48
 7/8 anonim válasza:

Nincs mit! Ha mindenképpen a rossz válaszokat akarod adni, akkor tudok ajánlani egy blogot.


[link]


Itt ki vannak pirossal emelve a jó válaszok, szóval értelem szerűen nincsenek kiemelve a rosszak. :)


Amúgy én is azt vettem észre, hogy Kentinnel vigyázni kell, mert olyanokat is jónak vesz, amit nem annak szánok, mivel én nem kedvelem őt :D Na mindegy...

Sok sikert!

2014. dec. 28. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2014. dec. 28. 23:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!