Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek mi lehet az oka...

Nussii kérdése:

Szerintetek mi lehet az oka annak hogy még nem jött meg a menstuácium, pedig nem voltam még szexuális kapcsolatban és utóljára november elején volt és azóta sem . Mi lehet a baj?! Ut: még nem állt be rendszeresre a havim.

Figyelt kérdés

2014. dec. 27. 18:42
 1/2 anonim ***** válasza:
2014. dec. 27. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hogy megnyugodj kiscsajszi először megjött nekem anno rég junius 29, aztán következőkor január 12 :D és hol menstruáltam hol nem...te pedig izgatod magad, mert nem jött meg egy hónapban :D no para, élvezd az ünnepet, s azért szilveszterezni úgy menj, hogy legyen nálad betét, mert sose tudhatod mikor leszel. Mellesleg sok minden befolyásolhatja. Izgatod magad, idegeskedsz, nem mozogsz eleget, nem állt be rendszeresen, stb stb ... kicsit nézz utánna ennek: [link] , hogy egy jobb kép alakuljon ki benned, ami tulajdonképpen muszáj :)
2014. dec. 27. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!