Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Egy 15 eves lany zsirleszivast...

TimiGirl kérdése:

Egy 15 eves lany zsirleszivast csinalhat? Amugy mennyibe kerul? Jah es hogy mukodik?

Figyelt kérdés
ugy mukodik hogy emesz oda pl mondjuk 2orat vagy valamennyit es azonnal lejon a zsir? az vissza is rakodik hamar?
2014. dec. 27. 22:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem csak komoly esetben lehet illetve szülői engedély elengedhetetlen, ha meg életmódot nem változtatsz akkor újra fel fogsz hízni nem úgy megy ez. Akkor már gyomor szűkítő műtét. Úgy nem bírsz majd annyit enni. Egyébként biztos 1-2-300 000ft de lehet több. Ide étrendváltozás kell az a legolcsóbb és leg ésszerűbb. Persze csak ha nem más oka van az elhízásnak.
2014. dec. 27. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
hat 15 eves vagyok es 78 kilo kurol belul..ez nagyon zavar engem...milyen tanc ami jo fogyaszt es elveznem is.. tangot tudok hip hop ot mas mivan.?
2014. dec. 27. 22:46
 3/3 anonim válasza:
Probáld ki a jógát. Van olyan fajtája ami segit ,hogy lefogyj.
2016. ápr. 26. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!