Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Metin2 weboldalam miért nem...

Metin2 weboldalam miért nem kommunikál a szerveremmel?

Figyelt kérdés

Csináltam egy Metin2 root szervert úgy hogy, ruteremben meg nyitottam a portokat. 3306 - is meg van nyitva.

Viszont rúterem hez wifi-vel kapcsolódok.

Minden helyesen működik, én és más is tud csatlakozni a játékhoz. de a weboldalamhoz senki, még én sem... :-( hamacsi szerveren több webem is működöt itt egyik sem... És több ingyenes tárhely szolgáltatónál is próbálkoztam.

Ezt az üzenetet fogad:

Es tut uns leid, es konnt keine Verbindung zum Server hergestellt werden.



2014. dec. 28. 10:42
 1/3 anonim válasza:

Ez egy üzenet, hogy nem tudta elérni az adatbázist az oldal. keress meg segítek...


skype: pax.zsiros

2014. dec. 29. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, igen azt jelenti de már rá is jöttem hogy miért, mert az ingyenes tárhely atw, uw stb.. le van tiltva a külső elérés a mysql tehát ezt nem fogjuk tudni meg csinálni... azért köszönöm szépen....
2014. dec. 29. 09:48
 3/3 anonim válasza:
megtudom ezt is oldani... máshogy
2014. dec. 29. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!