Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan lehet felvenni PS3 mon...

Hogyan lehet felvenni PS3 mon vidit?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Valaki mondja meg nekem hogy hogyan kell Ps3-al videót készíteni mert és is szeretnék egy Youtubos csatornát hogy ne unatkozzak nap mint nap:( Ha valaki leírná nekem nagyon hálás lennék neki:) Előre is köszönöm!:)

2014. dec. 28. 18:07
 1/1 anonim ***** válasza:

Ezzel lehet jó minőségű elvételeket csinálni.


[link]

Máshogy nem igazán tudsz felvenni konzolról.

Vannak még ilyen kártyák meg kábelezés de azt is meg kell venni.


Am pár dolog ehhez kell némi szakértelem meg friss anyagokat kéne csinálj ja és a PS3 már egy régi gép, játék is csak 2016-ig jön rá.

Szóval akkor már inkább PS4.


Ja és YT Gamer csatornából van legalább 100 milliárd.

Magyarból is több ezer bár úgy se fogsz nekem hinni de ez ma 2014-ben már senkit nem érdekel.

Erre ott a szaksajtó mint Game Traiers , IGN v magyarból a GK PSC, GSO,...

Ezek mindet lefednek ilyen YT-sekböl is ott a Trexi Mike Games, B turbó , Gameteve ...


Ez már teljesen teltet még 1X DeathEvil is mondta h ma le vannak osztva a lapok nagyon nehéz befutni és ez 2011-ben volt.

Gameplay témával manapság lehetetlen sikereket elérni a YT-n.

Csak mondom mert szerintem olyan 12-16 lehetsz.


De ha még is megpróbálod sok sikert lesz max 200 feliratkozod.

2014. dec. 28. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!