Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek Becca...

Mi a véleményetek Becca Fitzpatrick -Csitt, csitt Cimű könyvéről?

Figyelt kérdés
Ki szereti Foltot ?

#csitt Fallen Angel
2014. dec. 29. 02:35
 1/6 anonim ***** válasza:

Hát olvastam már jobbat is, de nem volt rossz. Még mindig jobb, mint az ilyen angyalos kategóriában a Fallen, na az tényleg szar volt.


Hogy mi a véleményem Foltról? Semmi. Nem fogok beleesni egy kitalált kaakterbe, és nem értem, mért isteníti mindenki.


Ha igazán jó vöröspöttyös könyvet akarsz olvasni, akkor az Obszidiánt olvasd el.

2014. dec. 29. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Rendben köszi utána nézek :)
2014. dec. 29. 14:07
 3/6 daywalkersdaughter válasza:
Nem rossz. A szereplők jók, a történet kicsit bonyolultabb, és picit visszanyúl a Bibliához is. Összegezve maga a sorozat nekem nagyon tetszett, főleg azért mert kicsit más, mint a többi. A Lauren Kate-Fallen hasonlít ehhez, de mégis egészen más és szerintem élménydúsabb, főleg a harmadig rész. Persze a történet tényleges megértése kortól függ.
2014. dec. 30. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi hogy megosztottad a véleményedet?:)
2015. jan. 4. 01:09
 5/6 A kérdező kommentje:
!* :)
2015. jan. 7. 16:59
 6/6 Pandoora válasza:
Nekem tetszett és kinek nem tetszene egy olyan pasi, mint Folt! És az obszidián tényleg jó, keress rá :D
2015. júl. 28. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!