Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ki tudja hogy 2015-ben mennyi...

Ki tudja hogy 2015-ben mennyi lesz a közmunka bér (csicskabér) kézbe?

Figyelt kérdés
Én az a fajta közmunkás vagyok aki szinte még 50-et se vitt haza 2014-ben mert hát kellett a számlán is hagyni egy bizonyos összeget.

2015. jan. 1. 10:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom miből számítják, de ha arányában nézzük a tavalyihoz képest, akkor jó volna egy 102500ft bruttóban.
2015. jan. 1. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
3.4% az 50 Ezerre, de kitudja, itt egy videó: https://www.youtube.com/watch?v=YuoJqC4e1DM#t=172
2015. jan. 2. 11:41
 3/4 Sándor G ***** válasza:

Ne idegeskedjetek, és ne izguljatok, mert hiába lesznek tüntetések, meg nagy az elégedetlenség, a nettó bér ugyanannyi lesz mint 2014,ben, illetve márc.tól +3,4%, mert pártunk és kurmányunk szerint ez alatt van az infláció,tehát ennyi emelés szükséges, ebből is meg lehet élni, mivel szerintük közmunkából szerényen ugyan, de meg lehet élni, jobb mint a segély,

punk-tum.

2015. jan. 2. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Tudjátok ki mondta eddig a saját szájából hogy meg él belőle és elégedett? Az alkesz haverom aki a munkahelyére is részegen jár, neki igen elég. De a klassz FM-ben tudta nyomni Orbán a reklámot a mocsok statisztikájáról! De akkor úgy adta volna le hogy a csicskás közmunkások jobban teljesítenek 50-ért, aki volt már benne ebbe az alja munkába jól tudja hogy miket megcsináltatnak meg ugyan úgy hajtanak sőt nyáron rengeteg túlóra van!
2015. jan. 3. 06:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!