Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ti mennyit tanultok és milyen...

Ti mennyit tanultok és milyen tanulók vagytok? Van valamilyen hobbitok? Mennyi szabadidőtök marad?

Figyelt kérdés
És odaírnátok, hogy hány évesek vagytok, f vagy lány? 16/l

2015. jan. 2. 13:48
 1/6 anonim ***** válasza:
47%
Naponta nagyjából másfél órát tanulok (ebben benne vannak a házik megoldása is). Mivel nem tanulok mindent óráról órára (dogák előtt szoktam nagyokat tanulni). Atletizálok. Suliból este 6-ra érek emiatt haza, utána még tanulok, nagyjából 8-ra végzek mindennel. Azután meg azt csinálok amihez kedvem van. Általában 10 környékén fekszek le mert elég korán kelek meg edzésen azért többnyire rendesen lefáradok. Tavaly év végén az átlagom 4,6 volt. 17 éves gimnazista fiú vagyok.
2015. jan. 2. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
47%

Amikor még suliba jártam kb. 1-2 órát tanultam naponta átlagosan. 3-4 között mozgott az átlagom. Heti háromszor edzettem, ha jó idő volt kimentem a haverokkal, ha esett, akkor neteztem, zenét hallgattam stb. Olyan típus voltam ,hogy egy percet sem tanultam többet a kelleténél :D.


20F

2015. jan. 2. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!:)
2015. jan. 2. 22:13
 4/6 anonim ***** válasza:
47%
En napi kb 20 percet toltok a lecke megirasaval es ezt altalaban a buszon. Heti 4-5 szor edzek es gyakran hetvegen van kosarmeccsem. Szombat delelott festeni jarok. Delutanonkent edzes utan hazaerek este 6-7 korul ugyhogy marad szabadidom is. Nem orarol orara taulok hanem ha szuksegem van ra tz elott akkor leulok hetvegen es megtanulom. Az atlagom asszem 4,8 vagy ilyesmi szoval jeles, van egy halom dicseretem ugyhogy a sport sztem csak javit a tanulason nekem. 15/L
2015. jan. 3. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én van hogy egy percet se tanulok, a házit is csak a suliban írom meg. De nincsenek nagy gondjaim, 4,7 körül van az átlagom. :) sose tanulok órárol órára. Amiből lesz felelés azt óra előtt átolvasom és elég jó a memóriám Úgyhogy tudom ötösre akár. A nyelvek már órán rámragadnak, matekból meg elég megírnom a házit valamikor a nap folyamán. Vannak órák amiken csak félig figyelek közben házit írok, tanulok. Pl ilyen a biosz kémia hittan... Van hogy a tz tanulást is csak halasztgatom mégis megírom ötösre. A múltkori biológiára hittanon olvastam el azt a 30 oldalt és nekem lett egyedül ötös.

Pedig erős jó suliba járok. Kényelmesebb lenne egyébként otthon megtanulni nem lenne olyan zűrös a napom de szerintem akkor tudok a legjobban tanulni ha sürget az idő, otthon figyelemzavarral küszködök.

2015. márc. 21. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szabadidőm viszont nincs sok a buszozás és a délutáni faktok miatt.

Sportolok heti háromszor járok edzésre. Másik hobbim az olvasás, az alapműveltségem elég jó.

2015. márc. 21. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!