Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A telefonom böngészés közben...

Nunkovics zoltán kérdése:

A telefonom böngészés közben letöltött egy sexyface nevű alkalmazást ami leszedett 2032Ft-ot a telómról. Mit tegyek? Előfizetéses vagyok és nem szeretném kifizetni minden hónapban. A válasz gyorsan kéne!

Figyelt kérdés

2015. jan. 2. 14:58
 1/3 anonim válasza:

Persze-persze. Magától települt :D

Telekomnál tudod sms-el is a 1430 EDSMST szó elküldésével. De mindenképp menj be a szolgáltatóhoz, tiltást kell kérni. Ha alkalmazásról van szó, akkor a beállításokban módosíthatod a program hozzáférésének jogosultságait, ha mindenképp meg akarod tartani a "SexyFace"-t... :D

2015. jan. 3. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
nem akarom megtartani és már ki is töröltem telómról a letöltő linket meg vírusirtóztam is. Akkor csak le kell tiltanom az emelt díjjas sms-t? A telefont nem kell resetelni ? Mert én nem szeretném ha mindent megint rá kéne raknom.
2015. jan. 3. 12:05
 3/3 A kérdező kommentje:
ma már voltam szolgáltatónál és kértem az emelt díjjas sms tiltást. Ezzel minden megoldódott ???
2015. jan. 3. 12:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!