Fanni185 kérdése:

Mit jelenthet ez?

Figyelt kérdés
Van egy fiú osztálytársam. Aki folyamatosan néz és állítólag tetszem neki. És már 1 hete folyamatosan vele álmodok. És az a fura hogy azt tudom hogy vele álmodok,de nem tudom hogy mit. Egyszer azt álmodtam hogy iskolába kézen fogva mentünk. Olyan mintha eggyütt lettünk volna. Mit jelent? És nem vagyok belé szerelmes. Kérlek fontos. Válaszoljatok.!
2015. jan. 2. 16:03
 1/4 anonim ***** válasza:
hú :D én anno mindig azzal a sráccal álmodtam, aki tetszett nekem és kábé nagyon sokszor ilyen szintűeket, hogy találkozok vele a suliba meg ilyenek :D Nos, az, hogy álmodsz vele azt jelenti hogy foglalkozol vele tudat alatt. de hogy még azt is álmodd, hogy jártok.. mivel folyamatosan álmodsz vele, szerintem jó úton vagy, hogy bele ess. arról álmodik az ember, ami foglalkoztatja őt. persze ez csak az én véleményem.
2015. jan. 4. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mit akarsz ezzel mondani hogy úton haladok?
2015. jan. 4. 21:06
 3/4 anonim ***** válasza:

Sztem nem ok nélkül álmodsz vele állandóan. valami kiváltó oka biztos, hogy van. én csak azt mondom, hogy valahol mélyen kell lennie valaminek benned, ami kiváltotta ezt. hogy vele álmodsz állandóan, ráadásul jártok az álmaidban. mert az ember álmodhat butaságokat, aminek semmi köze hozzá egyszer-kétszer, de nem állandóan.

én nem akarom beléd beszélni hogy szerelmes vagy bele vagy sem. így látatlanba mit mondjak. ezt te tudod. egy hete folyamatosan egy fiúval álmodsz, ráadásul azt, hogy jársz vele. mindenesetre érdekes. :)

az úton felén azt értettem, hogy lehet, hogy ez a kezdete valaminek nálad, hogy ezentúl te is észre fogod venni őt, zavarba jössz a közelében, ezek a kezdetei a szerelemnek. Persze az is lehet, hogy semmi sem lesz belőle és abbamaradnak az álmok.

Amúgy nem tudom mit jelent ez, az ember álmod néha sokmindent. csak azért tippeltem, hogy talán a kezdete lesz valaminek, mert azt írtad már sokszor álmodtál vele.

lehet az váltotta ki, hogy hallottad másoktól hogy tetszel neki.

2015. jan. 4. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Lehet. Mert az úgy volt hogy mindig nézett. Aztán elmondta majdnem mindenkinek h tetszem neki. Utána annyira nézett h már idegesített. Aztán ezt mondtam neki mindenki előtt. Utána azt terjesztette mindenkinek h nemis tetszem neki csak megviccel. Utána jött ez a fura álom. Hogy jártam vele.
2015. jan. 4. 21:58

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!