Miert van ez? 15L

Figyelt kérdés

Mostanaban nagyon rosszul alszom. Ha lefekszem es aludni szeretnek akkor nem tudok sokaig aludni. Aztan csak nagyon keson tudok elaludni es akkor is mar nagyon hamar felkelek.

De ez a szunetben maskepp alakult. Fentvoltam addig ameddig akartam. Kb 10 orakat aludtam. Felkeltem kipihentnek ereztem magam de 2-3 ora utan mar megint ugy ereztem magam mint aki ejszaka ugyelt...

Es ez sajnos a tanulasra is kihat... egyre lustabb vagyok es nem kipihent. Ezek miatt alig tudok figyelni a suliban meg a dogaknal.

Miert van ez?? Mit kene tennem maskepp??



#pihenés #alvasi gondok
2015. jan. 4. 10:41
 1/1 anonim ***** válasza:

mert még nem szoktál vissza a korai keléshez. a tested ahhoz van szokva hogy éjfélkor kell aludnia vagy később, ameddig fennmaradtál szünetben. sportolj délutánonként, az elfáraszt és elfogsz aludni este.

ha végképp nem tudsz nekem pl. komolyzene hallgatása este nagyon lenyugtat és észre se veszem és már alszok, mondjuk én ezt stresszes időszakban szoktam csinálni, a lassú popzene is jó

de a sportolás a legjobb, tényleg elfáraszt

2015. jan. 4. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!