Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek van valami mód...

Szerintetek van valami mód arra hogy szebben írjak?

Figyelt kérdés
Régebben az olvasónaplót olyan szépen írtam mostanra meg..csúnyán..amikor elkezdem írni akkor nagyon szép az írásom de amikor befejezem akkor olyan csúnya.A szüleim leszidnak mert csúnya az írásom és biztos nem fogják elfogadni meg ilyenek.Szerintetek normális ha valaki egyre nagyobb lesz és máshogy ír mint régebben?Van erre valami megoldás?(elég fura kérdés de hát ha van valami!)

2015. jan. 4. 12:34
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Itt elég olvasható a írásod.
2015. jan. 4. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Úgy értem hogy egy füzetbe!
2015. jan. 4. 12:51
 3/4 anonim válasza:

szia!

szerintem nem baj ha megváltozik az írásod, a legtöbb embernek megváltozik az írásképe. Onnan tudhatod meg, hogy szépen írsz-e hogyha megkérdezed a barátaid illetve a nyelvtan- irodalom tanárodat.

Amire figyelned kell, hogy ne írj nagyon kicsi és nagyon nagy betűvel mert egyik sem szép. Ha tényleg borzalmas az írásod akkor minden betűből írj le egy sort és ezt naponta csináld próbáld összekötni a betűket. Ezt jóindulatból mondom:)! Én rondán írtam és ez segített:)

2015. jan. 4. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi!Mindenkèppen kipróbálom bár nem olyan borzasztó az írásom de hát ha igazad lesz ès segít :) Köszi :)
2015. jan. 4. 19:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!